Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


UPS GTEC SERIA  LP120

UPS GTEC SERIA LP120

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

TU2YFL2Y

TU2YFL2Y

Cablu telefonic subteran (canalizatie), urban (local) cu ...


VLPY

VLPY

Conductor flexibil din cupru cu izolatie din PVC de joasa...


3M2179CS FO closure

3M2179CS FO closure

Manson mecanic pentru suduri fibra optica 3m -2179CS. Poa...


Adaptor ST-ST

Adaptor ST-ST

Adaptor pentru cuplare ST - ST cu capace de protectie. Ut...


Priza SCHUKO ST Simpla

Priza SCHUKO ST Simpla

Priza SCHUKO cu 2 module.

...

Colier nylon de exterior

Colier nylon de exterior

Colier plastic (nylon 66) de exterior cu protectie ultrav...


FY

FY

Conductor tip FY din cupru masiv cu izolatie din PVC pent...


Cutie distributie pt rack

Cutie distributie pt rack

Cutie de distributie pentru alimentare cu energie electri...


LiY(st)CY-PIMF

LiY(st)CY-PIMF

Cablu de semnal flexibil, ecran individual pt. fiecare pe...


Holtzsurub tip L

Holtzsurub tip L

Holtrzsurub tip L (agatatoare tip L cu filet pentru lemn)...


Banda Izolatoare 0,13x19mm x 20m

Banda Izolatoare 0,13x19mm x 20m

Banda izolatoare din folie PVC pentru aplicatii electrice...


RG58 - 50 Ohmi

RG58 - 50 Ohmi

Cablu coaxial flexibil 50Ohmi, izolatie polietilena masiv...


Organizator cablu cu capac plastic

Organizator cablu cu capac plastic

Organizator pentru cabluri orizontal, cu panou frontal me...


Siguranta Pol+Nul 32A

Siguranta Pol+Nul 32A

Intrerupator automat, de 32A,  de protectie impotriv...


Stecher SCHUKO

Stecher SCHUKO

Stecher SCHUKO.

...

Patch panel FO ST MM SX 12p

Patch panel FO ST MM SX 12p

Patch panel cu 12 porturi pentru fibra optica echipat cu ...


UTP Cat.5e Flexibil 4xAWG24

UTP Cat.5e Flexibil 4xAWG24

Cablu de date cat. 5e neecranat flexibil, 4 perechi torsa...


Doza Aparat - 2 Posturi

Doza Aparat - 2 Posturi

Doza pentru aparat, intrare cu diametrul 23mm pentru cabl...


Patch Cord E2000/APC-SC/PC, SM, SX

Patch Cord E2000/APC-SC/PC, SM, SX
Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura cale...

Fise Izolare pentru Reglete tip Kro

Fise Izolare pentru Reglete tip Krone

Fisa pentru izolare (intrerupere) circuit in reglete ...


Doza Derivatie 160x130x70mm

Doza Derivatie 160x130x70mm

Doza pentru derivatie cu dimensiuni 160x130x70mm si fara ...