Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


UPS GTEC SERIA "MUST 30-120"

UPS GTEC SERIA "MUST 30-120"

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Siguranta Pol+Nul 40A

Siguranta Pol+Nul 40A

Intrerupator automat, de 40A,  de protectie impotriv...


Lampa electrica 220 V cu intrerupat

Lampa electrica 220 V cu intrerupator

Lampa electrica pentru interventii de 220V cu intrerupato...


Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC SX ("simplex"...


Cutie Terminala - 50 Perechi

Cutie Terminala - 50 Perechi

Cutie terminala de interior pentru reglete Krone, fa...


CSYYF

CSYYF

Cablu de semnalizare cu izolatie si manta din PVC cu inta...


Adaptor Derivatie 8P8C

Adaptor Derivatie 8P8C

Adaptor "1 mama - 2 mama" fir la fir pentru der...


Roata RACK

Roata RACK

Roata pentru cabinete (RACK-uri) fara sistem de franare.<...


Tablou Electric 12 Module

Tablou Electric 12 Module

Tablou electric cu 12 intrari, putere de dispersie de 22W...


Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, DX

Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, DX

Patch cord fibra optica single mode, duplex (doua cai), c...


Copex Negru 20mm

Copex Negru 20mm

Copex negru cu diametru de 20mm.

...

Siemens Euroset 5020

Siemens Euroset 5020

Aparat telefonic analogic Siemens Euroset 5020.


ACYAbY

ACYAbY

Cablu de energie cu izolatie si manta din PVC cu armatura...


Canal Cablu PVC 25x25mm

Canal Cablu PVC 25x25mm

Canal din PVC, cu dimensiuni 25x25mm, pentru protectia si...


Doza Aparat - 2 Posturi

Doza Aparat - 2 Posturi

Doza pentru aparat, intrare cu diametrul 23mm pentru cabl...


3M2179CS FO closure

3M2179CS FO closure

Manson mecanic pentru suduri fibra optica 3m -2179CS. Poa...


MCCG

MCCG

Cablu flexibil cu manta din cauciuc pentru conectare la r...


Rack 19"/36U/800x800

Rack 19"/36U/800x800

Dulap Rack 19" cu 36 unitati, latime de 800mm si ada...


Tablou Electric 12 Module

Tablou Electric 12 Module

Tablou electric cu 12 intrari, putere de dispersie de 22W...


Lampa Gaz

Lampa Gaz

Lampa de sudura cu gaz.

...

Patch Cord E2000/APC-SC/PC, SM, DX

Patch Cord E2000/APC-SC/PC, SM, DX
Patch cord fibra optica single mode, duplex (doua cai), cu c...

Baterie alcalina R20 - 1,5V

Baterie alcalina R20 - 1,5V

Baterie alcalina tip R20 (D) 1,5V.

...