Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


UPS GTEC SERIA  LP120

UPS GTEC SERIA LP120

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Creion Tensiune LCD

Creion Tensiune LCD

Creion de tensiune cu LCD.

...

Ciocan cu maner de lemn

Ciocan cu maner de lemn

Ciocan normal cu maner de lemn.

...

Siguranta Pol+Nul 10A

Siguranta Pol+Nul 10A

Intrerupator automat, de 10A,  de protectie impotriv...


Clema Cui Nr. 5

Clema Cui Nr. 5

Cleme de culoare alba din PVC dotate cu cui pentru fixare...


Inel de suspensie

Inel de suspensie

Inel de suspensie pentru suspendarea cablurilor telefonic...


Creion Tensiune

Creion Tensiune

Surubelnita pentru testarea tensiunii, cu neon.

...

Prelungitor 5 Prize - 5m

Prelungitor 5 Prize - 5m

Prelungitor cu 5 prize cu lungime de 5m.

...

CSYY

CSYY

Cablu de semnalizare cu izolatie si manta din PVC.

...

CSYEcY

CSYEcY

Cablu de semnalizare flexibil ecran din banda de cupru cu...


Clema continuitate

Clema continuitate

Clema de continuitate pentru manta tip ALPET (aluminiu-po...


Conector Telefonic 2 Contacte

Conector Telefonic 2 Contacte

Conector telefonic cu 2 contacte utilizat la conectarea r...


Stecher SCHUKO

Stecher SCHUKO

Stecher SCHUKO.

...

Fise Izolare pentru Reglete tip Kro

Fise Izolare pentru Reglete tip Krone

Fisa pentru izolare (intrerupere) circuit in reglete ...


Patch Cord E2000/APC-LC/PC, SM, DX

Patch Cord E2000/APC-LC/PC, SM, DX
Patch cord fibra optica single mode, duplex (doua cai), cu c...

Spray B-55

Spray B-55

Spray aer comprimat 400ml. Se utilizeaza pentru curatare ...


Conexpand

Conexpand

Ancora conexpand (surub conexpand).

...

Sonerie telefonica auxiliara

Sonerie telefonica auxiliara

Sonerie telefonica auxiliara electronica cu volum sonor r...


TU2YFL2Y

TU2YFL2Y

Cablu telefonic subteran (canalizatie), urban (local) cu ...


Canal Cablu PVC 80x60mm

Canal Cablu PVC 80x60mm

Canal din PVC, cu dimensiuni 80x60mm, pentru protectia si...


CSYYF

CSYYF

Cablu de semnalizare cu izolatie si manta din PVC cu inta...


Doza Aparat (Rigips) - 3 Posturi

Doza Aparat (Rigips) - 3 Posturi

Device box (rigips) with 107 x 64 x 48mm dimensions and 8...