Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


UPS GTEC SERIA PC615N

UPS GTEC SERIA PC615N

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

TU2YFL2Y

TU2YFL2Y

Cablu telefonic subteran (canalizatie), urban (local) cu ...


Conector modular pt abonat

Conector modular pt abonat

Conector modular pt abonat cu protector cu descarcare in ...


Clema de legare cu 2 buloane

Clema de legare cu 2 buloane

Clema de legare cu 2 buloane.

...

Roata Masurat Distante

Roata Masurat Distante

Roata pentru masurat distante, fara fir.

...

Manson UC 30-4

Manson UC 30-4

Manson mecanic universal UC 30-4 cu posibilitate de redes...


Spray G-20

Spray G-20

G20 solvent extrem de pur pentru curatarea contactelor si...


Regleta tip Krone - 10 perechi

Regleta tip Krone - 10 perechi

Regleta tip Krone LSA+ de 10 perechi.  Se ...


Diblu + Holtzsurub 8x50mm

Diblu + Holtzsurub 8x50mm

Diblu cu holtzsurub (cu cap inecat) cu diametru de 8mm si...


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC SX ("simplex"...


FTP Cat.5e 4xAWG24

FTP Cat.5e 4xAWG24

Cablu de date cat.5e ecranat cu folie de aluminiu dublata...


Organizator Cabluri + Capac

Organizator Cabluri + Capac

Organizator de cabluri cu capac, metalic, cu iesire la pa...


Termostat Ventilator

Termostat Ventilator

Termostat pentru unitati de ventilare.

...

P6SMB39A

P6SMB39A
...

LiY(st)Y

LiY(st)Y

Cablu de semnal flexibil, ecranat cu folie din Al. dublat...


Cutit Drept pt Decopertat

Cutit Drept pt Decopertat

Cutit drept pentru decopertarea cablurilor.

...

Canal Cablu PVC 100x60mm

Canal Cablu PVC 100x60mm

Canal din PVC, cu dimensiuni 100x60mm, pentru protectia s...


Sonda Polipropilena (PP)

Sonda Polipropilena (PP)

Sonda polipropilena pentru insertia cablului in tubulatur...


Creion Tensiune

Creion Tensiune

Surubelnita pentru testarea tensiunii, cu neon.

...

TCY

TCY

Fir saritor cu conductori din cupru pentru conexiuni in r...


MYYUP

MYYUP

Cablu flexibil plat cu manta de protectie pentru "ut...


Doza Aparat - 4 Posturi

Doza Aparat - 4 Posturi

Doza pentru aparat, intrare cu diametrul 23mm pentru cabl...