Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


UPS GTEC SERIA "MUST 30-120"

UPS GTEC SERIA "MUST 30-120"

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Cutie Terminala cu Vizor - 100 Pere

Cutie Terminala cu Vizor - 100 Perechi

Cutie telefonica terminala de interior de 100 perechi pen...


Patch Cord SC/APC-SC/APC, SM, SX

Patch Cord SC/APC-SC/APC, SM, SX
Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura cale...

Cutie Terminala - 30 Perechi + Suru

Cutie Terminala - 30 Perechi + Suruburi

Cutie terminala de interior de 30 perechi pentru telefoni...


Intrerupator Diferential 40A

Intrerupator Diferential 40A

Dispozitiv de protectie de 40A impotriva curentilor erona...


Siemens Euroset 5020

Siemens Euroset 5020

Aparat telefonic analogic Siemens Euroset 5020.


Suport aluminiu pt cablu autopurtat

Suport aluminiu pt cablu autopurtat

Suport aluminiu pentru cablu autopurtat. Se fixeaza pe st...


RG6 U - 75 Ohmi

RG6 U - 75 Ohmi

Cablu coaxial 75Ohmi; izolatie polietilena celulara (expa...


UPS GTEC SERIA LP120

UPS GTEC SERIA  LP120

LP120 este o unitate UPS monofazata de tip "line-int...


BAS16

BAS16
...

Doza Derivatie 160x130x145mm

Doza Derivatie 160x130x145mm

Doza pentru derivatie cu dimensiuni 160x130x145mm.

...

CYYF

CYYF

Cablu de energie cu izolatie si manta din PVC cu intarzie...


Doza Aparat - 3 Posturi

Doza Aparat - 3 Posturi

Doza pentru aparat, intrare cu diametrul 23mm pentru cabl...


Printer etichete Dymo Letra Tag XR

Printer etichete Dymo Letra Tag XR

Printer etichete Dymo Letra Tag XR.

...

Patch Cord E2000/APC-LC/PC, SM, DX

Patch Cord E2000/APC-LC/PC, SM, DX
Patch cord fibra optica single mode, duplex (doua cai), cu c...

Consola tip S cu role izolante

Consola tip S cu role izolante

Consola tip "S" cu role izolante pentru sustine...


C4082D

C4082D
...

Mufa Telefonica RJ9 (4P4C)

Mufa Telefonica RJ9 (4P4C)

Mufa telefonica RJ9 cu 4 pozitii si 4 contacte pentru con...


Cordon Test LSA-Plus / 4 Banana

Cordon Test LSA-Plus / 4 Banana

Cordon de test cu mufa LSA-Plus la un capat si 4 mufe tip...


Suport fix pt stalp de lemn

Suport fix pt stalp de lemn

Suport fix pentru sustinerea pe stalp de lemn a cablurilo...


Ciocan cu maner de lemn

Ciocan cu maner de lemn

Ciocan normal cu maner de lemn.

...

Surubelnita Dreapta 210mm

Surubelnita Dreapta 210mm

Surubelnita cu lungime de 210mm pentru suruburi cu sant d...