Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Banda adeziva maro 50mm

Banda adeziva maro 50mm

Banda adeziva pentru ambalaj. Culuare: maron. Latime 50mm...


Fisa Izolare RP326820

Fisa Izolare RP326820

Fisa pentru izolare (intrerupere) circuit RP326820 p...


Patch Cord FC/PC-LC/PC, SM, SX

Patch Cord FC/PC-LC/PC, SM, SX

Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura c...


Siguranta Tripolara 25A

Siguranta Tripolara 25A

Intrerupator automat tripolar, de 25A,  de protectie...


Siguranta Tripolara 10A

Siguranta Tripolara 10A

Intrerupator automat tripolar, de 10A,  de protectie...


Mufa Telefonica RJ9 (4P4C)

Mufa Telefonica RJ9 (4P4C)

Mufa telefonica RJ9 cu 4 pozitii si 4 contacte pentru con...


RG213 U - 50 Ohmi

RG213 U - 50 Ohmi

Cablu coaxial 50 Ohmi; izolatie (dielectric) polietilena;...


Inel de suspensie

Inel de suspensie

Inel de suspensie pentru suspendarea cablurilor telefonic...


Set Surubelnite Electrician - 5 Pie

Set Surubelnite Electrician - 5 Piese

Set de surubelnite izolate, din 5 piese, pentru electrici...


Cutie terminala de stalp 30 ab

Cutie terminala de stalp 30 ab

Cutie distributie pentru linii telefonice - maxim 30 lini...


Clema Cui Nr. 2

Clema Cui Nr. 2

Cleme de culoare alba din PVC dotate cu cui pentru fixare...


TP2540 N3

TP2540 N3
...

Patch Cord FC/PC-FC/PC, SM, SX

Patch Cord FC/PC-FC/PC, SM, SX

Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura c...


Cutter + Magazie Rezerve

Cutter + Magazie Rezerve

Cutter cu magazie pentru rezerve.

...

Patch Cord LC/PC-SC/PC, SM, SX

Patch Cord LC/PC-SC/PC, SM, SX

Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura c...


Priza FTP(8P8C) Cat.5e Simpla

Priza FTP(8P8C) Cat.5e Simpla

Priza FTP simpla (un port), cu conectori Krone, pentru co...


Mufa Telefonica RJ11 (6P4C)

Mufa Telefonica RJ11 (6P4C)

Mufa telefonica RJ11 cu 6 pozitii si 4 contacte pentru co...


UPS GTEC SERIA ZS110

UPS GTEC SERIA ZS110

ZS110 este o unitate UPS monofazata de tip "on line&...


Colier Plastic 200x3.6mm

Colier Plastic 200x3.6mm

Colier din plastic cu lungime si grosime de 200x3.6mm pen...


Clema innadire brida

Clema innadire brida

Clema pentru innadirea purtatorului la brida telefonica t...


Intrerupator Diferential 40A

Intrerupator Diferential 40A

Dispozitiv de protectie de 40A impotriva curentilor erona...