Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


UPS GTEC SERIA  LP120

UPS GTEC SERIA LP120

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Cleste Sertizat 6P/4P HT 546R

Cleste Sertizat 6P/4P HT 546R
Cleste de sertizat pentru mufe RJ9 (4P4C), RJ11 (6P4C) si RJ...

Diblu PEID

Diblu PEID

Diblu din polietilena de inalta densitate.

...

Banda izolatoare 0,13x38mm 25m

Banda izolatoare 0,13x38mm  25m

Banda adeziva izolatoare din PVC ginifugat pentru aplicat...


Intrerupator Diferential 10A

Intrerupator Diferential 10A

Dispozitiv de protectie de 10A impotriva curentilor erona...


Sonerie telefonica auxiliara

Sonerie telefonica auxiliara

Sonerie telefonica auxiliara electronica cu volum sonor r...


Colier Plastic 200x4.8mm

Colier Plastic 200x4.8mm

Colier din plastic cu lungime si grosime de 200x4.8mm pen...


Caseta Protectie Supratensiuni RS80

Caseta Protectie Supratensiuni RS80174

Caseta de protectie la supratensiuni cu protectori cu des...


Modul Sina Suport pt. Reglete Krone

Modul Sina Suport pt. Reglete Krone

Suport sina din otel inoxidabil pentru reglete Krone disp...


Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, SX

Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, SX

Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura c...


Organizator Cabluri + Capac

Organizator Cabluri + Capac

Organizator de cabluri cu capac, metalic, cu iesire la pa...


Satellite finder Profesional

Satellite finder Profesional

Aparat profesional digital pentru masurarea si analiza se...


3M2179CS FO closure

3M2179CS FO closure

Manson mecanic pentru suduri fibra optica 3m -2179CS. Poa...


Banda Rubber Mastic

Banda Rubber Mastic

Banda rubber mastic 2228 este o banda cu foarte bune cara...


Patch Cord LC/PC-LC/PC, SM, DX

Patch Cord LC/PC-LC/PC, SM, DX

Patch cord fibra optica single mode, duplex (doua cai), c...


Patch Cord E2000/APC-SC/APC, SM, DX

Patch Cord E2000/APC-SC/APC, SM, DX
Patch cord fibra optica single mode, duplex (doua cai), cu c...

Organizator cablu cu capac plastic

Organizator cablu cu capac plastic

Organizator pentru cabluri orizontal, cu panou frontal me...


Siguranta Monopolara 20A

Siguranta Monopolara 20A

Intrerupator de 20A automat de protectie impotriva curent...


Adaptor FC-SC

Adaptor FC-SC

Adaptor pentru cuplare / conversie (de la un tip de conec...


Busola engineer

Busola engineer

Busola engineer cu imersie in lichid. Corpul busolei este...


Armatura ASA200

Armatura ASA200

Armatura de sustinere in aliniament pentru cabluri utiliz...


Colier nylon de exterior

Colier nylon de exterior

Colier plastic (nylon 66) de exterior cu protectie ultrav...