Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Sertar Mobil 600mm

Sertar Mobil 600mm

Sertar Mobil cu adancime de 600mm pentru cabinet (RACK) d...


Cleste Insertie Krone-LSA-Plus

Cleste Insertie Krone-LSA-Plus

Cleste insertie Krone - LSA Plus.

...

Rack Deschis 19"/42U/600x1000

Rack Deschis 19"/42U/600x1000

Dulap Rack Deschis 19" cu 42 de unitati, latime de 6...


Modul Sina Suport pt. Reglete Krone

Modul Sina Suport pt. Reglete Krone

Suport sina din otel inoxidabil pentru reglete Krone disp...


Cutie terminala de exterior 30 p

Cutie terminala de exterior 30 p

Cutie telefonica de exterior pentru reglete IDC tip krone...


Rasina poliuretanica A+B

Rasina poliuretanica A+B

Rasina poliuretanica A+B cu polimerizare pentru operatiun...


UTP Cat.6 4xAWG23

UTP Cat.6 4xAWG23
Cablu de date cat.6 neecranat, cu perechi torsadate si separ...

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza telefonica 3 contacte cu suruburi pentru cordoane t...


Suport aluminiu pt cablu autopurtat

Suport aluminiu pt cablu autopurtat

Suport aluminiu pentru cablu autopurtat. Se fixeaza pe st...


ST SM DX pigtail

ST SM DX pigtail

Pigtail singlemode duplex cu conectori ST.

...

MYYM

MYYM

Cablu flexibil cu manta din PVC pentru "utilizare no...


Printer etichete Dymo Letra Tag

Printer etichete Dymo Letra Tag

Printer etichete Dymo Letra Tag.

...

SFTP Cat.5e 4xAWG24

SFTP Cat.5e 4xAWG24
Cablu de date cat. 5e ecranat cu folie de aluminiu dublata c...

Suport multiplu clema cap linie

Suport multiplu clema cap linie

Suport multiplu pentru ancorarea pe zid a clemelor cap li...


Creion Tensiune LCD + neon

Creion Tensiune LCD + neon

Creion de tensiune cu LCD si bec neon.

...

F-FTP Cat6 (PIMF)

F-FTP Cat6 (PIMF)

F-FTP Cat6 4xAWG23 PIMF (pairs in metal foil) Constructie...


Doza Aparat - 2 Posturi

Doza Aparat - 2 Posturi

Doza pentru aparat, intrare cu diametrul 23mm pentru cabl...


Tablou Electric 12 Module

Tablou Electric 12 Module

Tablou electric cu 12 intrari, putere de dispersie de 22W...


Bara Alimentare 6 Prizex220V

Bara Alimentare 6 Prizex220V

Bara de alimentare 6 prizex220V, montare in cabinet (RACK...


Cleste Sertizat RJ45-10P Heavy Duty

Cleste Sertizat RJ45-10P Heavy Duty

Cleste pentru sertizat mufe RJ45**  (10P10C) heavy d...


Cutie Terminala Jepter - Reglete ID

Cutie Terminala Jepter - Reglete IDC

Cutie terminala de interior de 10 sau 20 perechi cu regle...