Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


UPS GTEC SERIA PC615N

UPS GTEC SERIA PC615N

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

ACYY

ACYY

Cablu de energie cu izolatie si manta din PVC pentru inst...


3M2179CS FO closure

3M2179CS FO closure

Manson mecanic pentru suduri fibra optica 3m -2179CS. Poa...


Raft Fix 800mm

Raft Fix 800mm

Raft Fix cu adancime de 800mm pentru cabinet (RACK) de 19...


Cleste Dezizolat

Cleste Dezizolat

Cleste pentru usoara dezizolare a cablurilor, cu unealta ...


Unitate 4xVentilatoare

Unitate 4xVentilatoare

Unitate ventilare pentru RACK-uri prevazuta cu 4 ventilat...


Caseta Protectie Supratensiuni RS80

Caseta Protectie Supratensiuni RS80174

Caseta de protectie la supratensiuni cu protectori cu des...


Colier nylon de exterior

Colier nylon de exterior

Colier plastic (nylon 66) de exterior cu protectie ultrav...


Patch Panel Ecranat Cat.5e - 24 Por

Patch Panel Ecranat Cat.5e - 24 Porturi

Panou de conexiuni ecranat cat.5e, cu 24 de porturi, pent...


Ni-MH R6 1,2V / 2700 mAh reincarcab

Ni-MH R6 1,2V / 2700 mAh reincarcabila

Baterie reincarcabila ( acumulator ) tip R6 (AA) 1,2V / 2...


Canal Cablu PVC 12x12mm

Canal Cablu PVC 12x12mm

Canal din PVC, cu dimensiuni 12x12mm, pentru protectia si...


Dispozitiv banda inox

Dispozitiv banda inox

Dispozitiv pentru strans si taiat bratara de banda de ino...


Patch Cord E2000/APC-SC/PC, SM, DX

Patch Cord E2000/APC-SC/PC, SM, DX
Patch cord fibra optica single mode, duplex (doua cai), cu c...

74LCX541D

74LCX541D
...

Rack Deschis 19"/32U/600x800

Rack Deschis 19"/32U/600x800

Dulap Rack Deschis 19" cu 32 de unitati, latime de 6...


Coaxial AF

Coaxial AF

Cablu coaxial 50 ohmi pentru audiofrecventa. Constructie:...


Banda Etansare

Banda Etansare

 Banda etansare nonconductiva cu buna comportare la ...


Set Surubelnite Izolate - 1000V - 6

Set Surubelnite Izolate - 1000V - 6 Piese

Set de 6 surubelnite izolate pentru instalatii electrice ...


Sonda Fibra Carbon

Sonda Fibra Carbon

Sonda din fibra de carbon pentru insertia cablului in tub...


Mufa RJ45 (8P8C) Cat.6 Ecranata

Mufa RJ45 (8P8C) Cat.6 Ecranata

Mufa RJ45 (8P8C) categoria 6 ecranata.

...

CSYEcY

CSYEcY

Cablu de semnalizare flexibil ecran din banda de cupru cu...


UTP Cat.5e 4xAWG24

UTP Cat.5e 4xAWG24

Cablu de date cat.5e neecranat, 4 perechi torsadate x 24A...