Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


UPS GTEC SERIA ZP120N

UPS GTEC SERIA ZP120N

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Priza Telefonica 6 Contacte cu Suru

Priza Telefonica 6 Contacte cu Suruburi

Priza telefonica pentru distributie locala cu 6 contacte ...


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC SX ("simplex"...


TU2YfsL2Y

TU2YfsL2Y

Cablu telefonic subteran (canalizatie), urban (local) cu ...


Bara Alimentare 9 Prizex220V

Bara Alimentare 9 Prizex220V

Bara de alimentare 9 prize schuco, montare orizontal in c...


LiY(st)CY-TP

LiY(st)CY-TP

Cablu de semnal flexibil, ecranat cu folie din aluminiu d...


LiY(st)Y-TP

LiY(st)Y-TP

Cablu de semnal flexibil, ecranat cu folie din aluminiu d...


Adaptor Prelungire Cordon Telefonic

Adaptor Prelungire Cordon Telefonic Modular

Se foloseste pentru prelungirea cordoanelor telefonice de...


Cutit Incovoiat pt Decopertat

Cutit Incovoiat pt Decopertat

Cutit incovoiat pentru decopertat cabluri.

...

Priza FTP(8P8C) Cat.5e Dubla

Priza FTP(8P8C) Cat.5e Dubla

Priza FTP dubla (doua porturi), cu conectori Krone, ...


Printer etichete Dymo Letra Tag 1

Printer etichete Dymo Letra Tag 1

Printer etichete Dymo Letra Tag 1

...

Canal Cablu PVC 120x60mm

Canal Cablu PVC 120x60mm

Canal din PVC, cu dimensiuni 120x60mm, pentru protectia s...


Cutit Drept pt Decopertat

Cutit Drept pt Decopertat

Cutit drept pentru decopertarea cablurilor.

...

Doza Derivatie 120x80x50mm

Doza Derivatie 120x80x50mm

Doza pentru derivatie cu dimensiuni 120x80x50mm si 6 intr...


Siguranta Pol+Nul 25A

Siguranta Pol+Nul 25A

Intrerupator automat, de 25A,  de protectie impotriv...


Tablou Electric 8 Module

Tablou Electric 8 Module

Tablou electric cu 8 intrari, putere de dispersie de 15W,...


Siguranta Monopolara 63A

Siguranta Monopolara 63A

Intrerupator de 63A automat de protectie impotriva curent...


Patch Cord E2000/APC-E2000/APC, SM,

Patch Cord E2000/APC-E2000/APC, SM, SX

Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura c...


CSYEYF

CSYEYF

Cablu de semnalizare ecranat cu izolatie si manta din PVC...


UPS GTEC SERIA LIBRA PRO

UPS GTEC SERIA LIBRA PRO

LIBRA PRO este o unitate UPS trifazata de tip "on li...


Siguranta Pol+Nul 32A

Siguranta Pol+Nul 32A

Intrerupator automat, de 32A,  de protectie impotriv...


Cutter Aluminiu

Cutter Aluminiu

Cutter din aluminiu.

...