Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Aparate si Accesorii Electrice » Actionari Electrice » AAR - MQ2-250 M2 II





AAR - MQ2-250 M2 II



Automat pentru comutare pe sursa de rezerva in cazul caderii sursei principale de alimentare.  Marca: Elmark. In conformitate cu standard IEC60947-6.

Caracteristici:

Contacte: tripolar;

Tensiuni lucru: CA 400V-690V 50-60HZ / CC 125V-250V;

Curent: 250A

Control: 220V




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Wednesday, 29. October 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Suport oscilant pt stalpi de lemn

Suport oscilant pt stalpi de lemn



Suport Monitor 15"

Suport Monitor 15"



Armatura ASA100

Armatura ASA100



Suport Colier 24mm

Suport Colier 24mm



Organizator cablu cu capac plastic

Organizator cablu cu capac plastic



3M2179CS FO closure

3M2179CS FO closure