Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Cabluri si Conductori » Cabluri Energie Comanda Semnaliz » ACYAbY





ACYAbY



Cablu de energie cu izolatie si manta din PVC cu armatura din benzi de otel pentru instalatii electrice fixe cu pozare aparent, in tubulatura sau ingropat. Conductorii din aluminiu.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Wednesday, 03. September 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Banda de inox

Banda de inox



Trusa Electronist

Trusa Electronist



CCBYY

CCBYY



Armatura ASA300

Armatura ASA300



Bratara cu suport oscilant

Bratara cu suport oscilant



Dispozitiv banda inox

Dispozitiv banda inox