Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Cabluri si Conductori » Cabluri Energie Comanda Semnaliz » ACYYF





ACYYF



Cablu de energie cu izolatie si manta din PVC cu intarziere marita la propagarea flacarii, pentru instalatii electrice fixe cu pozare aparent, in tubulatura sau cu "pat de cablu". Conductorii din aluminiu.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Wednesday, 03. September 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Doza Derivatie 100x100x50

Doza Derivatie 100x100x50



Sonerie telefonica auxiliara

Sonerie telefonica auxiliara



FY

FY



Cleste Taiat Cupru

Cleste Taiat Cupru



ACYY

ACYY



Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, SX

Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, SX