Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Accesorii Fibra Optica » Adaptor E2000-E2000





Adaptor E2000-E2000



Adaptor pentru cuplare doua fibre optice cu conectori E2000. Se utilizeaza in patch panel sau in cutii de distributie. Se poate utiliza si pentru prelungirea patch cord-urilor.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Friday, 07. November 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Manson termocontractibil cu fermoar

Manson termocontractibil cu fermoar



Generator aer cald

Generator aer cald



TU2YfsL2YA

TU2YfsL2YA



Dispozitiv Decopertat-Curatat Cablu

Dispozitiv Decopertat-Curatat Cablu



FTP Cat.5e Autopurtat 4xAWG24

FTP Cat.5e Autopurtat 4xAWG24



Tub termocontractibil

Tub termocontractibil