Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Dispozitive Prindere si Fixare » Pentru cabluri » Armatura ASA100





Armatura ASA100



Armatura de sustinere in aliniament pentru cabluri utilizata in constructia retelelor aeriene de telecomunicatii si electricitate. Efort nominal: 100 daN.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Friday, 26. June 2009.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Banda Izolatoare 0,13x19mm x 20m

Banda Izolatoare 0,13x19mm x 20m



Siguranta Pol+Nul 6A

Siguranta Pol+Nul 6A



Suport Colier 24mm

Suport Colier 24mm



Clema cap linie 2p

Clema cap linie 2p



Clema izolata pt brida

Clema izolata pt brida



Organizator Cabluri

Organizator Cabluri