Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Dispozitive Prindere si Fixare » Pentru cabluri » Armatura ASA300





Armatura ASA300



Armatura de sustinere in aliniament ASA300 utilizata in constructia retelelor aeriene de telecomunicatii si electricitate. Efort nominal: 300 daN.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Friday, 26. June 2009.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Mufa RJ45 (8P8C) Cat.6 Ecranata

Mufa RJ45 (8P8C) Cat.6 Ecranata



Cleste Taiat Cupru

Cleste Taiat Cupru



Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, SX

Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, SX



Canal Cablu PVC 12x12mm

Canal Cablu PVC 12x12mm



Canal Cablu PVC 25x16mm

Canal Cablu PVC 25x16mm



Doza Derivatie 120x80x50mm

Doza Derivatie 120x80x50mm