Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Benzi Adezive si de Etansare » Banda Izolatoare Auto-Sudanta





Banda Izolatoare Auto-Sudanta



Banda izolatoare auto-sudanta fara strat intermediar de protectie, din cauciuc butilic, folosita pe scara larga la izolatii electrice, protejare, etansare si imbinare. Spre deosebire de banda cu strat adeziv izolatia executata cu acest tip de banda devine o masa compacta.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Tuesday, 23. September 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Canal Cablu PVC 70x18mm

Canal Cablu PVC 70x18mm



Clema Cui Nr. 3

Clema Cui Nr. 3



Bara alimentare 6 prize protejat

Bara alimentare 6 prize protejat



Cleste Insertie Krone-LSA-Plus

Cleste Insertie Krone-LSA-Plus



Ventilator 220V C.A.

Ventilator 220V C.A.



Alcool izopropilic

Alcool izopropilic