Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

29 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Benzi Adezive si de Etansare

Afiseaza 1 pana la 16 (din 16 produse) Pagini cu rezultate:  1 

Banda adeziva aluminiu

Banda adeziva aluminiu

Banda adeziva aluminiu. Aplicatii diverse.

...

Banda adeziva cu insertie bbc 50mm

Banda adeziva cu insertie bbc 50mm

Banda adeziva cu insertie de bumbac pentru rezistenta mar...


Banda adeziva maro 50mm

Banda adeziva maro 50mm

Banda adeziva pentru ambalaj. Culuare: maron. Latime 50mm...


Banda adeziva transparenta 50mm

Banda adeziva transparenta 50mm

Banda adeziva pentru ambalaj transparenta. Latime - 50mm....


Banda Dublu Adeziva

Banda Dublu Adeziva

Banda dublu adeziva pentru operatiuni de imbinare si (sau...


Banda Etansare

Banda Etansare

 Banda etansare nonconductiva cu buna comportare la ...


Banda Izolatoare 0,13x19mm x 20m

Banda Izolatoare 0,13x19mm x 20m

Banda izolatoare din folie PVC pentru aplicatii electrice...


Banda izolatoare 0,13x19mm x10m

Banda izolatoare 0,13x19mm x10m

Banda adeziva electroizolanta din PVC pentru aplicatii in...


Banda izolatoare 0,13x38mm 25m

Banda izolatoare 0,13x38mm  25m

Banda adeziva izolatoare din PVC ginifugat pentru aplicat...


Banda izolatoare 0,15x15mm - 25m

Banda izolatoare 0,15x15mm - 25m

Banda electroizolanta 0,15x15mm-25m. Marca NITTO.

...

Banda izolatoare 25mm x25m

Banda izolatoare 25mm x25m

Banda izolatoare din PVC pentru aplicatii in domeniul ele...


Banda izolatoare 50mm x 20m

Banda izolatoare 50mm x 20m

Banda adeziva electroizolanta din PVC pentru aplicatii in...


Banda Izolatoare Auto-Sudanta

Banda Izolatoare Auto-Sudanta

Banda izolatoare auto-sudanta fara strat intermediar de p...


Banda izolatoare temflex 0,15x15mm

Banda izolatoare temflex  0,15x15mm-25m

Banda electroizolanta 3M Temflex 0,15x15mm-25m. Material:...


Banda Rubber Mastic

Banda Rubber Mastic

Banda rubber mastic 2228 este o banda cu foarte bune cara...


Fasa de cauciuc

Fasa de cauciuc

Fasa cauciuc (neadeziva) pentru operatiuni de etansare pr...


Afiseaza 1 pana la 16 (din 16 produse) Pagini cu rezultate:  1 
RSS Categorii - Benzi Adezive si de Etansare