Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Cabluri si Conductori » Cabluri Retelistica

Afiseaza 1 pana la 11 (din 11 produse) Pagini cu rezultate:  1 

F-FTP Cat6 (PIMF)

F-FTP Cat6 (PIMF)

F-FTP Cat6 4xAWG23 PIMF (pairs in metal foil) Constructie...


F-UTP Cat6

F-UTP Cat6

Cablu F-UTP (UTP ecranat! cu folie aluminiu - denumire la...


FTP Cat.5e 4xAWG24

FTP Cat.5e 4xAWG24

Cablu de date cat.5e ecranat cu folie de aluminiu dublata...


FTP Cat.5e Autopurtat 4xAWG24

FTP Cat.5e Autopurtat 4xAWG24
Cablu de date cat.5e autopurtat ecranat cu folie de aluminiu...

FTP Cat.5e Flexibil 4xAWG24

FTP Cat.5e Flexibil 4xAWG24
Cablu de date flexibil, cat. 5e ecranat cu folie de aluminiu...

FTP Cat.6 4xAWG23

FTP Cat.6 4xAWG23

Cablu de date cat.6 cu perechi torsadate si separator din...


S-FTP Cat7 4xAWG22

S-FTP Cat7 4xAWG22

Cablu S-FTP Cat6 4xAWG22 PIMF (pairs in metal foil). Cons...


SFTP Cat.5e 4xAWG24

SFTP Cat.5e 4xAWG24
Cablu de date cat. 5e ecranat cu folie de aluminiu dublata c...

UTP Cat.5e 4xAWG24

UTP Cat.5e 4xAWG24

Cablu de date cat.5e neecranat, 4 perechi torsadate x 24A...


UTP Cat.5e Flexibil 4xAWG24

UTP Cat.5e Flexibil 4xAWG24

Cablu de date cat. 5e neecranat flexibil, 4 perechi torsa...


UTP Cat.6 4xAWG23

UTP Cat.6 4xAWG23
Cablu de date cat.6 neecranat, cu perechi torsadate si separ...

Afiseaza 1 pana la 11 (din 11 produse) Pagini cu rezultate:  1 
RSS Categorii - Cabluri Retelistica