Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Tubulatura si Canal-Cablu » Canal Cablu » Canal Cablu PVC 25x16mm





Canal Cablu PVC 25x16mm



Canal din PVC, cu dimensiuni 25x16mm, pentru protectia si dirijarea cablurilor si conductorilor de telecomunicatii cu sistem de prindere si fixare a capacului pe sina.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Monday, 08. September 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Armatura ASA300

Armatura ASA300



Colier Plastic 200x2.5mm

Colier Plastic 200x2.5mm



Banda izolatoare 0,15x15mm - 25m

Banda izolatoare 0,15x15mm - 25m



Cutter Universal

Cutter Universal



Conector IDC cu gel 2 fire

Conector IDC cu gel 2 fire



Patch Cord SC/APC-SC/APC, SM, SX

Patch Cord SC/APC-SC/APC, SM, SX