Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Accesorii Retelistica » Prize Retea » Carcasa Priza UTP 2 porturi





Carcasa Priza UTP 2 porturi



Carcasa priza UTP (FTP) cu 2 porturi. Se utilizeaza in combinatie cu doua module keystone jack ecranate sau neecranate, dupa necesitati. Vezi sectiunea "Mufe retea".




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Monday, 27. October 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Rregleta Quante cu deconectare

Rregleta Quante cu deconectare



3M2179CS FO closure

3M2179CS FO closure



Manson UC 30-4

Manson UC 30-4



Cordon Linie Tel 2f - 6P2C

Cordon Linie Tel 2f - 6P2C



Regleta tip Krone - 10 perechi

Regleta tip Krone - 10 perechi



Regleta RS79401F - 10 perechi

Regleta RS79401F - 10 perechi