Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Cabluri si Conductori » Cabluri Retelistica » FTP Cat.5e Autopurtat 4xAWG24





FTP Cat.5e Autopurtat 4xAWG24



Cablu de date cat.5e autopurtat ecranat cu folie de aluminiu dublata cu poliester + conductor de continuitate; 4 perechi torsadate x 24AWG conductori cupru solid. Compatibil EN 50173; ISO/IEC 11801.


Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Wednesday, 02. April 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Banda Izolatoare 0,13x19mm x 20m

Banda Izolatoare 0,13x19mm x 20m



Priza Dubla 8P8C Cat.5e - ST

Priza Dubla 8P8C Cat.5e - ST



Cordon Test LSA/RJ11

Cordon Test LSA/RJ11



Canal Cablu PVC 40x16mm

Canal Cablu PVC 40x16mm



Doza Aparat - 2 Posturi

Doza Aparat - 2 Posturi



Set Surubelnite Mecanic - 6 Piese

Set Surubelnite Mecanic - 6 Piese