Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Dispozitive Prindere si Fixare » Pentru cabluri » Clema izolata pt brida





Clema izolata pt brida



Clema izolata pentru fixarea pe zid a cablurilor cu 2 conductori torsadati (cum ar fi brida telefonica TBUOY - vezi sectiunea "Cabluri").




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Friday, 26. June 2009.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Printer etichete Dymo Letra Tag

Printer etichete Dymo Letra Tag



RG11 U4 - 75 Ohmi

RG11 U4 - 75 Ohmi



Suport aluminiu pt cablu autopurtat

Suport aluminiu pt cablu autopurtat



Rasina poliuretanica A+B

Rasina poliuretanica A+B



Conector IDC cu gel 2 fire

Conector IDC cu gel 2 fire



FTP Cat.6 4xAWG23

FTP Cat.6 4xAWG23