Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Scule si Unelte » Cleste Sertizat 6C HT 2096C





Cleste Sertizat 6C HT 2096C



Cleste de sertizat pentru mufe RJ12 (6P6C), RJ-11 (6P4C) si 6P2C




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Monday, 08. September 2008.
Comentarii