Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Scule si Unelte » Cleste Sertizat RJ45 8P HT 210A





Cleste Sertizat RJ45 8P HT 210A



Cleste de sertizat pentru mufe RJ45 (8P8C).




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Monday, 08. September 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Dispozitiv Decopertat-Curatat Cablu

Dispozitiv Decopertat-Curatat Cablu



Cleste Sertizat HT 200R

Cleste Sertizat HT 200R



Cleste Sertizat RJ45-10P Heavy Duty

Cleste Sertizat RJ45-10P Heavy Duty



Cutit Drept Decopertat cu Patina

Cutit Drept Decopertat cu Patina



Creion Tensiune LCD + neon

Creion Tensiune LCD + neon



Generator aer cald

Generator aer cald