Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Scule si Unelte » Cleste Taiat Cupru





Cleste Taiat Cupru



Cleste pentru taierea cablurilor din cupru.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Wednesday, 24. September 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Conector IDC cu gel 2 fire

Conector IDC cu gel 2 fire



Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, SX

Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, SX



Mufa RJ45 (8P8C) Cat.6 Ecranata

Mufa RJ45 (8P8C) Cat.6 Ecranata



Canal Cablu PVC 12x12mm

Canal Cablu PVC 12x12mm



Siguranta Pol+Nul 6A

Siguranta Pol+Nul 6A



Canal Cablu PVC 25x16mm

Canal Cablu PVC 25x16mm