Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Dispozitive Prindere si Fixare » Pentru cabluri » Colier Plastic 200x3.6mm





Colier Plastic 200x3.6mm



Colier din plastic cu lungime si grosime de 200x3.6mm pentru fixarea sau organizarea cablurilor si conductorilor.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Monday, 08. September 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Banda izolatoare temflex  0,15x15mm-25m

Banda izolatoare temflex 0,15x15mm



Cleste Presat Papuci

Cleste Presat Papuci



ACYY

ACYY



Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, DX

Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, DX



ACYYF

ACYYF



Canal Cablu PVC 16x16mm

Canal Cablu PVC 16x16mm