Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Patch Cord-uri si Pigtail-uri » Cordoane Telefonice » Cordon Linie Tel 4f - 6P4C





Cordon Linie Tel 4f - 6P4C



Cordon telefonic cu 4 conductori, cu conectori 6P4C la ambele capete, pentru racordarea aparatului la priza telefonica. Pentru alte variante constructive (dimensiune; culoare...etc.) va rugam sa ne contactati.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Monday, 07. April 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Manson UC 30-4

Manson UC 30-4



TiCu

TiCu



Regleta tip Krone - 10 perechi cu Deconectare

Regleta tip Krone - 10 perechi cu D



Regleta RS79401S - 10 Perechi cu Deconectare

Regleta RS79401S - 10 Perechi cu De



Manson termocontractibil cu fermoar

Manson termocontractibil cu fermoar



Kit derivatie pt mansoane termo

Kit derivatie pt mansoane termo