Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Accesorii Telecomunicatii » Cutii Distributie » Cutie Terminala - 10 Perechi + Suruburi





Cutie Terminala - 10 Perechi + Suruburi



Cutie terminala de interior de 10 perechi pentru telefonie si alte aplicatii de joasa tensiune si curenti slabi - mod conectare: regleta cu suruburi.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Friday, 24. October 2008.
Comentarii