Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Aparate si Accesorii Electrice » Doze Electrice » Doza Aparat - 2 Posturi





Doza Aparat - 2 Posturi



Doza pentru aparat , cu dimensiuni 70x70x50mm si distanta intre suporturile de fixare 60mm.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Monday, 08. September 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Doza Derivatie 118x96x50mm

Doza Derivatie 118x96x50mm



Trusa Electronist

Trusa Electronist



RG59 U - 75 Ohmi

RG59 U - 75 Ohmi



Multimetru MS8211

Multimetru MS8211



Variator Tensiune

Variator Tensiune



Priza RJ45(8P8C)

Priza RJ45(8P8C)