Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Aparate si Accesorii Electrice » Doze Electrice » Doza Aparat - 4 Posturi





Doza Aparat - 4 Posturi



Doza pentru aparat, intrare cu diametrul 23mm pentru cablu, 8 intrari cu diametrul 23mm, dimensiuni externe 132x82x55mm.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Monday, 08. September 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Colier Etichetare Cabluri

Colier Etichetare Cabluri



Canal Cablu PVC 100x60mm

Canal Cablu PVC 100x60mm



UTP Cat.5e 4xAWG24

UTP Cat.5e 4xAWG24



Priza SCHUKO ST Simpla

Priza SCHUKO ST Simpla



Organizator Cabluri

Organizator Cabluri



Rack Deschis 19"/32U/600x800

Rack Deschis 19"/32U/600x800