Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Aparate si Accesorii Electrice » Doze Electrice » Doza Derivatie 118x96x70mm





Doza Derivatie 118x96x70mm



Doza pentru derivatie cu dimensiuni 118x96x70mm si fara halogen.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Monday, 08. September 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


MYYM

MYYM



FTP Cat.5e 4xAWG24

FTP Cat.5e 4xAWG24



Intrerupator Cap Scara

Intrerupator Cap Scara



Banda avertizoare pt trasee subterane

Banda avertizoare pt trasee subtera



Doza Aparat - 3 Posturi

Doza Aparat - 3 Posturi



Siguranta Pol+Nul 20A

Siguranta Pol+Nul 20A