Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


UPS GTEC SERIA NS3000

UPS GTEC SERIA NS3000

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Accesorii Fibra Optica » ODF pt. 6 fibre MM echipata





ODF pt. 6 fibre MM echipata



ODF (cutie terminala de distributie) pt. 6 fibre Multi-Mode complet echipata cu 6 pig-tails LC/PC, adaptori si caseta de sudura.

 




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Tuesday, 20. December 2011.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Adaptor SC-SC

Adaptor SC-SC



Patch Cord FC - FC MM DX

Patch Cord FC - FC MM DX



Patch Cord FC/PC-FC/PC, SM, SX

Patch Cord FC/PC-FC/PC, SM, SX



Adaptor FC-SC

Adaptor FC-SC