Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Electroalimentare, UPS » UPS GTEC SERIA PC615N





UPS GTEC SERIA PC615N



PC615N este o unitate UPS monofazata de tip "line interactive" adresata utilizatorilor SOHO (Small Office Home Office).
Este o solutie optima pentru protejarea calculatoarelor mici si a perifericelor necesare acestora la supratensiuni, tensiune scazuta, perturbatii si la caderea tensiunii de retea.
Are controlul regimurilor de functionare cu microprocesor si posibilitatea de pornire pe baterie (pornire "la rece").
Gestiunea inteligenta a regimurilor de incarcare/descarcare a bateriei are ca efect prelungirea duratei de functionare a acesteia.
Este un UPS cu stabilizator automat de tensiune (AVR) cu o plaja larga de variatie a tensiunii de intrare in conditiile mentinerii unei tensiuni de iesire aproximativ constante.
In regim de invertor (la functionarea pe baterie) stabilizarea tensiunii de iesire se incadreaza in plaja ± 10%
Tip unda tensiune iesire la functionarea pe baterie (mod invertor): sinusoida modificata / 50Hz ± 1Hz (optional 60Hz).
In regim normal transmite la iesire forma de unda originala de la intrare facand doar corectiile de amplitudine (stabilizare tensiune alternativa) si filtrare.
Timp tranzitie regim normal-regim invertor: < 4 ms, suficient de mic pentru a nu provoca disfunctionalitati la nivelul echipamentelor alimentate.
Autoprotectie la: suprasarcina / scurtcircuit, descarcare excesiva / supraincarcare baterii.
Management PC/monitorizare UPS: pe port USB (optional RS232) cu suport pt. Windows 98SE/ME/NT4x/2000/2003/XP/Vista/2008.
PC615N este disponibil in 5 variante in functie de capacitatea energetica de la 650VA la 2000VA

Tip retea intrare/iesire: monofazat/monofazat
Mod functionare: "Line interactive" cu regulator tensiune, clasa VI (Voltage Independent);
Tip unda la iesire: idem retea in modul normal; sinusoida modificata in modul invertor la caderea retelei;
Gama capacitate: 650-2000VA (a se vedea si fisa tehnica);
Comunicare: USB (optional RS232);
Compatibilitate OS: Windows 98SE/ME/NT4x/2000/2003/XP/Vista/2008.
 

Recomandat pentru:
-Statii de lucru PC;
-Servere;
-Modemuri si alte periferice;
-Etc.

Descarcati fisa tehnica in format PDF aici.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Friday, 10. April 2015.
Comentarii