Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


UPS GTEC SERIA TP130

UPS GTEC SERIA TP130

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Keystone Jack 8P8C Cat.5e Ecranat

Keystone Jack 8P8C Cat.5e Ecranat

Keystone Jack 8P8C Cat.5e ecranat, pentru montare in &quo...


Canal Cablu PVC 120x60mm

Canal Cablu PVC 120x60mm

Canal din PVC, cu dimensiuni 120x60mm, pentru protectia s...


Siguranta Pol+Nul 10A

Siguranta Pol+Nul 10A

Intrerupator automat, de 10A,  de protectie impotriv...


Rack Deschis 19"/26U/600x1000

Rack Deschis 19"/26U/600x1000

Dulap Rack Deschis 19" cu 26 de unitati, latime de 6...


E2000 SM DX pigtail

E2000 SM DX pigtail

Pigtail single mode duplex cu conectori E2000.

...

Sonda Fibra Carbon

Sonda Fibra Carbon

Sonda din fibra de carbon pentru insertia cablului in tub...


LiY(st)Y-TP

LiY(st)Y-TP

Cablu de semnal flexibil, ecranat cu folie din aluminiu d...


Priza Telefonica Dubla 4 Contacte

Priza Telefonica Dubla 4 Contacte

Priza telefonica dubla cu 4 contacte pentru conectarea ap...


Ni-MH R6 1,2V / 2700 mAh reincarcab

Ni-MH R6 1,2V / 2700 mAh reincarcabila

Baterie reincarcabila ( acumulator ) tip R6 (AA) 1,2V / 2...


Prelungitor 3 Prize - 5m

Prelungitor 3 Prize - 5m

Prelungitor cu 3 prize cu lungime de 5m.

...

Patch Cord LC/PC-LC/PC, MM, DX

Patch Cord LC/PC-LC/PC, MM, DX

Patch cord fibra optica multi mode, duplex (doua cai), cu...


Baterie 3R12 - 4,5V

Baterie 3R12 - 4,5V

Baterie zinc-carbon tip 3R12 de 4,5V.

...

Printer etichete Dymo Letra Tag

Printer etichete Dymo Letra Tag

Printer etichete Dymo Letra Tag.

...

Priza telefonica 4C dubla - ST

Priza telefonica 4C dubla - ST

Priza telefonica cu doua porturi RJ11 si montare "in...


Clema innadire brida

Clema innadire brida

Clema pentru innadirea purtatorului la brida telefonica t...


74LCX 00D

74LCX 00D
...

Consola tip L cu role izolante

Consola tip L cu role izolante

Consola tip "L" cu role izolante pentru sustine...


TU2YL2Y

TU2YL2Y

Cablu telefonic subteran (canalizatie), urban (local) cu ...


Surubelnita Dreapta 140mm

Surubelnita Dreapta 140mm

Surubelnita cu lungime de 140mm pentru suruburi cu sant d...


Cordon Linie Tel 6f - 6P6C

Cordon Linie Tel 6f - 6P6C

Cordon telefonic cu 6 conductori, cu conectori 6P6C la am...


Adaptor FC-FC prindere cu surub

Adaptor FC-FC prindere cu surub

Adaptor pentru cuplare FC - FC cu capace de protectie. Fi...