Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Rack Deschis 19"/42U/600x1000

Rack Deschis 19"/42U/600x1000

Dulap Rack Deschis 19" cu 42 de unitati, latime de 6...


Cleste Taiat Cupru

Cleste Taiat Cupru

Cleste pentru taierea cablurilor din cupru.

...

Cutie distributie FO 8 fibre echipa

Cutie distributie FO 8 fibre echipata

Cutie distributie fibra optica, de perete, pentru 8 fibre...


Cleste Oblic

Cleste Oblic

Cleste pentru taiat oblic.

...

Priza RJ45(8P8C) - RJ11(6P4C)

Priza RJ45(8P8C) - RJ11(6P4C)

Priza dubla pentru conectarea cablurilor cu conectori RJ4...


Rasina poliuretanica A+B

Rasina poliuretanica A+B

Rasina poliuretanica A+B cu polimerizare pentru operatiun...


Colier Plastic 290x3.6mm

Colier Plastic 290x3.6mm

Colier din plastic cu lungime si grosime de 290x3.6mm pen...


Cleste Sertizat 4P HT 2094C

Cleste Sertizat 4P HT 2094C

Cleste de sertizat pentru mufe 4P4C (4 poli 4 contacte) s...


LiY(st)CY-TP

LiY(st)CY-TP

Cablu de semnal flexibil, ecranat cu folie din aluminiu d...


Banda Izolatoare Auto-Sudanta

Banda Izolatoare Auto-Sudanta

Banda izolatoare auto-sudanta fara strat intermediar de p...


Lampa Neon 220V

Lampa Neon 220V

Lampa neon 220V cu intrerupator manual si kit fixare 19&q...


Doza Derivatie 152x96x70mm

Doza Derivatie 152x96x70mm

Doza pentru derivatie cu dimensiuni 152x96x70mm si fara h...


CYY

CYY

Cablu de energie cu izolatie si manta din PVC pentru inst...


Tub termocontractibil

Tub termocontractibil

Tub termocontractibil. Se comercilizeaza la bucata de 1me...


Siguranta Monopolara 20A

Siguranta Monopolara 20A

Intrerupator de 20A automat de protectie impotriva curent...


Carcasa Priza UTP 2 porturi

Carcasa Priza UTP 2 porturi

Carcasa priza UTP (FTP) cu 2 porturi. Se utilizeaza in co...


Cutie distributie FO 12 fibre echip

Cutie distributie FO 12 fibre echipata

Cutie distributie fibra optica, de perete, 12 fibre, echi...


Cleste Sertizare Papuci

Cleste Sertizare Papuci

Cleste pentru sertizarea papucilor (16-14 awg / 1,5-2,5 m...


UPS GTEC SERIA NS3000

UPS GTEC SERIA NS3000

NS3000 este o unitate UPS trifazata de tip "on line&...


Suport fix pt stalp de lemn

Suport fix pt stalp de lemn

Suport fix pentru sustinerea pe stalp de lemn a cablurilo...


FTP Cat.5e Autopurtat 4xAWG24

FTP Cat.5e Autopurtat 4xAWG24
Cablu de date cat.5e autopurtat ecranat cu folie de aluminiu...