Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Cutie distributie FO 12 fibre echipata

Cutie distributie FO 12 fibre echip

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Caseta de protectie Quante

Caseta de protectie Quante

Caseta de protectie la supratensiuni cu protectori cu des...


Adaptor Prelungire Cordon Telefonic

Adaptor Prelungire Cordon Telefonic Modular

Se foloseste pentru prelungirea cordoanelor telefonice de...


Teava PE pt Cablare Subterana

Teava PE pt Cablare Subterana

Teava din polietilena de inalta densitate pentru cablare ...


Diblu tip T

Diblu tip T

Dibllu tip T din plastic pentru rigips.

...

Creion Tensiune

Creion Tensiune

Surubelnita pentru testarea tensiunii, cu neon.

...

ACYYF

ACYYF

Cablu de energie cu izolatie si manta din PVC cu intarzie...


Consola tip L cu role izolante

Consola tip L cu role izolante

Consola tip "L" cu role izolante pentru sustine...


Regleta tip Krone - 10 perechi cu D

Regleta tip Krone - 10 perechi cu Deconectare

Regleta tip Krone  cu deconectare de 10 perechi...


Siguranta Tripolara 20A

Siguranta Tripolara 20A

Intrerupator automat tripolar, de 20A,  de protectie...


Organizator Cabluri

Organizator Cabluri

Organizator de cabluri fara capac, fara iesire la partea ...


Colier Plastic 135x2.5mm

Colier Plastic 135x2.5mm

Colier din plastic cu lungime si grosime de 135x2.5mm pen...


Silicagel

Silicagel

Granule silicagel -pliculet 5g- pentru mentinerea unui me...


Cutter Aluminiu + Magazie

Cutter Aluminiu + Magazie

Cutter din aluminiu cu magazie pentru rezerve.

...

Patch Cord FC - FC MM DX

Patch Cord FC - FC MM DX

Multi mode duplex patchcord cu conectori FC la ambele cap...


Patch Cord E2000/APC-LC/PC, SM, SX

Patch Cord E2000/APC-LC/PC, SM, SX
Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura cale...

Fise Izolare pentru Reglete tip Kro

Fise Izolare pentru Reglete tip Krone

Fisa pentru izolare (intrerupere) circuit in reglete ...


Cleste Sertizat 8P/6P ARC HT 568

Cleste Sertizat 8P/6P ARC HT 568
Cleste de sertizat pentru mufe RJ45 (8P8C), RJ11 (6P4C) si R...

Intrerupator Diferential 40A

Intrerupator Diferential 40A

Dispozitiv de protectie de 40A impotriva curentilor erona...


Banda izolatoare 50mm x 20m

Banda izolatoare 50mm x 20m

Banda adeziva electroizolanta din PVC pentru aplicatii in...


Adaptor SC-SC

Adaptor SC-SC

Adaptor pentru cuplare SC - SC. Utilizare: in patch panel...


MYF

MYF

Conductor flexibil din cupru cu izolatie din PVC pentru i...