Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

CYY

CYY

Cablu de energie cu izolatie si manta din PVC pentru inst...


Generator aer cald

Generator aer cald

Generator aer cald cu control digital pentru lucrari de e...


Adaptor Derivatie 8P8C

Adaptor Derivatie 8P8C

Adaptor "1 mama - 2 mama" fir la fir pentru der...


FY

FY

Conductor tip FY din cupru masiv cu izolatie din PVC pent...


Cleste Sertizare BNC

Cleste Sertizare BNC

Cleste pentru sertizarea mufelor BNC.

...

Colier Plastic 200x2.5mm

Colier Plastic 200x2.5mm

Colier din plastic cu lungime si grosime de 200x2.5mm pen...


Fise Izolare pentru Reglete tip Kro

Fise Izolare pentru Reglete tip Krone

Fisa pentru izolare (intrerupere) circuit in reglete ...


Siguranta Monopolara 6A

Siguranta Monopolara 6A

Intrerupator de 6A automat de protectie impotriva curenti...


Priza Mixta 8P8C-6P4C ST

Priza Mixta 8P8C-6P4C ST

Priza mixta pentru retea de calculatoare si telefon 8P8C ...


Cleste Sertizat 8P/6P ARC HT 568

Cleste Sertizat 8P/6P ARC HT 568
Cleste de sertizat pentru mufe RJ45 (8P8C), RJ11 (6P4C) si R...

Spray G-22

Spray G-22

Solvent pentru curatarea si degresarea contactelor si a s...


Rack 19"/32U/800x800

Rack 19"/32U/800x800

Dulap Rack 19" cu 32 unitati, latime de 800mm si ada...


Ciocan cu maner de lemn

Ciocan cu maner de lemn

Ciocan normal cu maner de lemn.

...

Raft Fix 800mm

Raft Fix 800mm

Raft Fix cu adancime de 800mm pentru cabinet (RACK) de 19...


Cordon Test 4/4 RXS

Cordon Test 4/4 RXS

Cordon de test cu fisa pentru reglete RXS la un capat si ...


TI2YfsFL2Y

TI2YfsFL2Y

Cablu telefonic subteran, interurban cu izolatie din poli...


TiCu

TiCu

Cablu telefonic (brida) de interior cu conductori din cup...


Sertar Mobil RACK 19"

Sertar Mobil RACK 19"

Sertar Mobil pentru cabinet server (RACK) 19" cu sis...


Cordon Telefonic Spiralat Modular

Cordon Telefonic Spiralat Modular

Cordon telefonic spiralat scurt cu conectori 4P4C la ambe...


Sina 1000mm

Sina 1000mm

Sina suport pentru echipamente cu greutate mare, pentru R...


Suport oscilant pt stalpi de lemn

Suport oscilant pt stalpi de lemn

Suport oscilant pentru stalpi de lemn. Se utilizeaza pent...