Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Cutie distributie FO 8 fibre echipata

Cutie distributie FO 8 fibre echipa

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Tester RJ11/RJ45 acustic-optic

Tester RJ11/RJ45 acustic-optic

Tester pentru verificarea integritatii si functionalitati...


Releu Miniatura RXM4AB1P7

Releu Miniatura RXM4AB1P7

Releu miniatura 220V / 50 - 60z cu afisare vizual-mecanic...


Flansa

Flansa

Flansa cu inele de compresie din cauciuc pentru ramificar...


Organizator cablu cu capac plastic

Organizator cablu cu capac plastic

Organizator pentru cabluri orizontal, cu panou frontal me...


Bomfaier Maner Lemn

Bomfaier Maner Lemn

Bomfaier cu maner din lemn.

...

Siguranta Tripolara 40A

Siguranta Tripolara 40A

Intrerupator automat tripolar, de 40A,  de protectie...


Clema de legare cu 2 buloane

Clema de legare cu 2 buloane

Clema de legare cu 2 buloane.

...

Doza Aparat - 3 Posturi

Doza Aparat - 3 Posturi

Doza pentru aparat, intrare cu diametrul 23mm pentru cabl...


Doza Aparat - 3 Posturi

Doza Aparat - 3 Posturi

Doza pentru aparat , cu dimensiuni 104 x 68 x 50mm si dis...


Adaptor Prelungire 8P8C Ecranat

Adaptor Prelungire 8P8C Ecranat

Adaptor "mama - mama" ecranat pentru prelungire...


FH

FH

Conductor din cupru masiv cu izolatie din polietilena ter...


Cleste Precizie Fibra Optica

Cleste Precizie Fibra Optica

Cleste pentru a dezizola cablul de fibra optica.

...

CYEY

CYEY

Cablu de energie ecranat (banda cupru) cu izolatie si man...


Adaptor Prelungire Cordon Telefonic

Adaptor Prelungire Cordon Telefonic Modular

Se foloseste pentru prelungirea cordoanelor telefonice de...


Canal Cablu PVC 80x40mm

Canal Cablu PVC 80x40mm

Canal din PVC, cu dimensiuni 80x40mm, pentru protectia si...


TU2YFL2Y

TU2YFL2Y

Cablu telefonic subteran (canalizatie), urban (local) cu ...


Patch Cord FC/PC-SC/APC, SM, DX

Patch Cord FC/PC-SC/APC, SM, DX
Patch cord fibra optica single mode, duplex (doua cai), cu c...

Pigtail SC/PC, MM

Pigtail SC/PC, MM

Pigtail (conector la un singur capat) fibra optica multi ...


Rack 19"/42U/800x800

Rack 19"/42U/800x800

Dulap Rack 19" cu 42 unitati, latime de 800mm si ada...


Rack Deschis 19"/32U/600x800

Rack Deschis 19"/32U/600x800

Dulap Rack Deschis 19" cu 32 de unitati, latime de 6...


NYM-J

NYM-J

Cablu cu izolatie si manta de PVC pentru instalatii elect...