Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


ODF pt. 6 fibre MM echipata

ODF pt. 6 fibre MM echipata

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

JE-LiY(st)Y

JE-LiY(st)Y

Cablu de semnal pentru industria electronica, ecranat cu ...


Patch Cord FC/PC-FC/PC, SM, DX

Patch Cord FC/PC-FC/PC, SM, DX

Patch cord fibra optica single mode, duplex (doua cai), c...


ACYYF

ACYYF

Cablu de energie cu izolatie si manta din PVC cu intarzie...


Rack 19"/36U/800x800

Rack 19"/36U/800x800

Dulap Rack 19" cu 36 unitati, latime de 800mm si ada...


Doza Aparat - 6 Posturi

Doza Aparat - 6 Posturi

Doza pentru aparat , cu dimensiuni 186 x 76 x 53mm si dis...


Mufa RJ45 (8P8C) Cat.6 Ecranata

Mufa RJ45 (8P8C) Cat.6 Ecranata

Mufa RJ45 (8P8C) categoria 6 ecranata.

...

Lampa electrica 220 V cu intrerupat

Lampa electrica 220 V cu intrerupator

Lampa electrica pentru interventii de 220V cu intrerupato...


RG6 U4 - 75 Ohmi

RG6 U4 - 75 Ohmi

Cablu coaxial 75 Ohmi; izolatie polietilena celulara (exp...


FY

FY

Conductor tip FY din cupru masiv cu izolatie din PVC pent...


Cordon Test LSA-Plus / 2 Banana

Cordon Test LSA-Plus / 2 Banana

Cordon de test cu mufa LSA-Plus la un capat si 2 mufe tip...


Suport multiplu clema cap linie

Suport multiplu clema cap linie

Suport multiplu pentru ancorarea pe zid a clemelor cap li...


Intrerupator Diferential 10A

Intrerupator Diferential 10A

Dispozitiv de protectie de 10A impotriva curentilor erona...


Cutit Drept pt Decopertat

Cutit Drept pt Decopertat

Cutit drept pentru decopertarea cablurilor.

...

SIMH

SIMH

Cablu flexibil cu izolatie si manta din cauciuc siliconic...


Cutie Terminala Exterior - 10-20 Pe

Cutie Terminala Exterior - 10-20 Perechi

Cutie terminala de exterior pentru 10 - 20 perechi p...


Marcator Inelar

Marcator Inelar

Marcatorul inelar cu rezonanta electromagnetica avand dia...


Banda Izolatoare Auto-Sudanta

Banda Izolatoare Auto-Sudanta

Banda izolatoare auto-sudanta fara strat intermediar de p...


Clema Cui Nr. 4

Clema Cui Nr. 4

Cleme de culoare alba din PVC dotate cu cui pentru fixare...


Spuma poliuretanica 750ml

Spuma poliuretanica 750ml

Spuma poliuretanica - spray 750ml. Se utilizeaza pentru f...


UPS GTEC SERIA TP130

UPS GTEC SERIA TP130

TP130 este o unitate UPS monofazata de tip "Line int...


Cleste Sertizat 6C/8C HT 500R

Cleste Sertizat 6C/8C HT 500R
Cleste de sertizat pentru mufe RJ45 (8P8C), RJ12 (6P6C) si&n...