Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

UPS GTEC SERIA LP120

UPS GTEC SERIA  LP120

LP120 este o unitate UPS monofazata de tip "line-int...


Cutie terminala de stalp 30 ab

Cutie terminala de stalp 30 ab

Cutie distributie pentru linii telefonice - maxim 30 lini...


MCCU

MCCU

Cablu flexibil cu manta din cauciuc pentru conectare la r...


SFTP Cat.5e 4xAWG24

SFTP Cat.5e 4xAWG24
Cablu de date cat. 5e ecranat cu folie de aluminiu dublata c...

Regleta tip Krone - 10 perechi

Regleta tip Krone - 10 perechi

Regleta tip Krone LSA+ de 10 perechi.  Se ...


Priza Dubla 8P8C Cat.5e - ST

Priza Dubla 8P8C Cat.5e - ST

Priza dubla (2 porturi) 8P8C (RJ45) cat 5e ST (pentru mon...


Ventilator 220V C.A.

Ventilator 220V C.A.

Ventilator 220V C.A.  pentru RACK-uri. Dimensiuni 12...


Clema izolata pt brida

Clema izolata pt brida

Clema izolata pentru fixarea pe zid a cablurilor cu 2 con...


Cleste Punch Down

Cleste Punch Down

Cleste de tip punch down folosit pentru insertie patch pa...


Siguranta Monopolara 63A

Siguranta Monopolara 63A

Intrerupator de 63A automat de protectie impotriva curent...


LiY(st)CY-PIMF

LiY(st)CY-PIMF

Cablu de semnal flexibil, ecran individual pt. fiecare pe...


Siguranta Pol+Nul 6A

Siguranta Pol+Nul 6A

Intrerupator automat, de 6A,  de protectie impotriva...


Siemens Euroset 5015

Siemens Euroset 5015

Aparat telefonic analogic Siemens Euroset 5015.


Adaptor E2000-E2000 DX

Adaptor E2000-E2000 DX

Adaptor pentru cuplare E2000 - E2000 duplex. Se utilizeaz...


Cleste Taiat Cupru

Cleste Taiat Cupru

Cleste pentru taierea cablurilor din cupru.

...

Stecher Cermic SCHUKO

Stecher Cermic SCHUKO

Stecher SCHUKO ceramic.

...

Mufa Telefonica RJ9 (4P4C)

Mufa Telefonica RJ9 (4P4C)

Mufa telefonica RJ9 cu 4 pozitii si 4 contacte pentru con...


Baterie alcalina R20 - 1,5V

Baterie alcalina R20 - 1,5V

Baterie alcalina tip R20 (D) 1,5V.

...

BZX84C 005,6

BZX84C 005,6
...

Bara Alimentare 6 Prizex220V

Bara Alimentare 6 Prizex220V

Bara de alimentare 6 prizex220V, montare in cabinet (RACK...


Rack 19"/32U/600x800

Rack 19"/32U/600x800

Dulap Rack 19" cu 32 unitati, latime de 600mm si ada...