Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Adaptor E2000-LC

Adaptor E2000-LC

Adaptor pentru cuplare E2000 - LC pentru doua fibre avand...


Caseta Protectie Supratensiuni RS80

Caseta Protectie Supratensiuni RS80174

Caseta de protectie la supratensiuni cu protectori cu des...


Cutie terminala de stalp 30 ab

Cutie terminala de stalp 30 ab

Cutie distributie pentru linii telefonice - maxim 30 lini...


Surubelnita Cruce 140mm

Surubelnita Cruce 140mm

Surubelnita cu lungime de 140mm pentru suruburi tip cruce...


ACYAbY

ACYAbY

Cablu de energie cu izolatie si manta din PVC cu armatura...


Canal Cablu PVC 40x40mm

Canal Cablu PVC 40x40mm

Canal din PVC, cu dimensiuni 40x40mm, pentru protectia si...


Modul Sina Suport Reglete RS79401

Modul Sina Suport Reglete RS79401

Suport sina din otel inoxidabil pentru reglete RS79401. D...


Rack Deschis 19"/36U/600x1000

Rack Deschis 19"/36U/600x1000

Dulap Rack Deschis 19" cu 36 de unitati, latime de 6...


Trusa Electronist

Trusa Electronist

Trusa pentru electronisti.

...

Dop Deschis - Adaptor tub rigid/Tub

Dop Deschis - Adaptor tub rigid/Tub Flexibil

Adaptor pentru trecerea de la tubulatura fixa (rigida) la...


Doza Derivatie 100x100x50

Doza Derivatie 100x100x50

Doza pentru derivatie cu dimensiuni 100x100x50mm.

...

Suport aluminiu pt cablu autopurtat

Suport aluminiu pt cablu autopurtat

Suport aluminiu pentru cablu autopurtat. Se fixeaza pe st...


Bara Alimentare 6 Prizex220V

Bara Alimentare 6 Prizex220V

Bara de alimentare 6 prizex220V, montare in cabinet (RACK...


Patch Cord LC/PC-SC/PC, SM, SX

Patch Cord LC/PC-SC/PC, SM, SX

Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura c...


MCCU

MCCU

Cablu flexibil cu manta din cauciuc pentru conectare la r...


Patch Cord E2000/APC-FC/PC, SM, SX

Patch Cord E2000/APC-FC/PC, SM, SX
Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura cale...

Canal Cablu PVC 40x25mm

Canal Cablu PVC 40x25mm

Canal din PVC, cu dimensiuni 40x25mm, pentru protectia si...


Doza Aparat - 4 Posturi

Doza Aparat - 4 Posturi

Doza pentru aparat, intrare cu diametrul 23mm pentru cabl...


Rack 19"/26U/600x600

Rack 19"/26U/600x600

Dulap Rack 19" cu 26 unitati si adancime 600mm, usa ...


Cleste Presat Papuci

Cleste Presat Papuci

Cleste pentru presat papuci telefonici din cupru.

...

Inel de suspensie

Inel de suspensie

Inel de suspensie pentru suspendarea cablurilor telefonic...