Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Regleta IDC 8porturi pe 3fire 2Mb pt DDF

Regleta IDC 8porturi pe 3fire 2Mb p

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Generator aer cald

Generator aer cald

Generator aer cald cu control digital pentru lucrari de e...


Rezerva Gaz

Rezerva Gaz

Rezerva de gaz pentru lampile pe gaz.

...

Clema continuitate

Clema continuitate

Clema de continuitate pentru manta tip ALPET (aluminiu-po...


Diblu tip melc

Diblu tip melc

Diblu tip melc (autofiletant) din plastic pentru gips car...


Rack Deschis 19"/26U/600x1000

Rack Deschis 19"/26U/600x1000

Dulap Rack Deschis 19" cu 26 de unitati, latime de 6...


Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, DX

Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, DX

Patch cord fibra optica single mode, duplex (doua cai), c...


Bulon M16x300 cu piulita

Bulon M16x300 cu piulita

Bulon M16x300 / filet 90mm, cu piulita. La cerere se poat...


PCM

PCM

Cablu telefonic si transmisii date de interior cu perechi...


RG58 - 50 Ohmi

RG58 - 50 Ohmi

Cablu coaxial flexibil 50Ohmi, izolatie polietilena masiv...


MYF

MYF

Conductor flexibil din cupru cu izolatie din PVC pentru i...


Colier Plastic 98x2.5mm

Colier Plastic 98x2.5mm

Colier din plastic de 98x2.5mm pentru fixarea sau organiz...


TU2YFL2Y

TU2YFL2Y

Cablu telefonic subteran (canalizatie), urban (local) cu ...


Releu Miniatura RXM4AB1P7

Releu Miniatura RXM4AB1P7

Releu miniatura 220V / 50 - 60z cu afisare vizual-mecanic...


Cleste Insertie Krone-LSA-Plus

Cleste Insertie Krone-LSA-Plus

Cleste insertie Krone - LSA Plus.

...

P89LV51 RD2FA / PLCC44 Microcontrol

P89LV51 RD2FA / PLCC44 Microcontroler

Microcontroler pe 8 biti tip 80C51; alimentare low power ...


Cordon Test LSA/RJ11

Cordon Test LSA/RJ11

Cordon pentru racordarea aparatelor de testare la reglete...


TC2Y(st)EYR

TC2Y(st)EYR

Cablu telefonic de interior cu una sau mai multe perechi ...


Conector Telefonic 3 Contacte

Conector Telefonic 3 Contacte

Conector telefonic cu 3 contacte utilizat pentru conectar...


TU2YfsFL2Y

TU2YfsFL2Y

Cablu telefonic subteran (canalizatie), urban (local) cu ...


E2000 SM DX pigtail

E2000 SM DX pigtail

Pigtail single mode duplex cu conectori E2000.

...

Holtzsurub cap cruce

Holtzsurub cap cruce

Holtzsurub cu cap cruce.

...