Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


UPS GTEC SERIA ZS110

UPS GTEC SERIA ZS110

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

LiYCY

LiYCY

Cablu de semnal flexibil, ecranat cu tresa impletita din ...


Rasina poliuretanica A+B

Rasina poliuretanica A+B

Rasina poliuretanica A+B cu polimerizare pentru operatiun...


Diblu tip T

Diblu tip T

Dibllu tip T din plastic pentru rigips.

...

Siguranta Pol+Nul 32A

Siguranta Pol+Nul 32A

Intrerupator automat, de 32A,  de protectie impotriv...


Sonerie telefonica auxiliara cu LED

Sonerie telefonica auxiliara cu LED

Sonerie telefonica auxiliara electronica cu volum sonor r...


Cleste Sertizat 8P/6P ARC HT 568

Cleste Sertizat 8P/6P ARC HT 568
Cleste de sertizat pentru mufe RJ45 (8P8C), RJ11 (6P4C) si R...

Set Burghie SDS - 4 Piese

Set Burghie SDS - 4 Piese

Set burghie SDS. 4 Piese.

...

Cordon Test LSA/RJ11

Cordon Test LSA/RJ11

Cordon pentru racordarea aparatelor de testare la reglete...


Cleste Presat Conectori Gel

Cleste Presat Conectori Gel

Cleste pentru presat conectorii cu gel.

...

Cleste Dezizolat

Cleste Dezizolat

Cleste pentru usoara dezizolare a cablurilor, cu unealta ...


ACYAbYF

ACYAbYF

Cablu de energie cu izolatie si manta din PVC cu armatura...


Releu de Timp RE8TA21BU

Releu de Timp RE8TA21BU

Releu de timp RE8TA21BU Telemecanique. Alimentare 110 - 2...


TYIR

TYIR

Cabluri OL-AL / AL izolate cu PVC si torsadate impreuna. ...


MCCG

MCCG

Cablu flexibil cu manta din cauciuc pentru conectare la r...


Priza Telefonica 4 Contacte cu Suru

Priza Telefonica 4 Contacte cu Suruburi

Priza telefonica cu 4 contacte (2 linii telefonice) compa...


Canal Cablu PVC 60x25mm

Canal Cablu PVC 60x25mm

Canal din PVC, cu dimensiuni 60x25mm, pentru protectia si...


Cutie Terminala Modulara - 10-20 Pe

Cutie Terminala Modulara - 10-20 Perechi

Cutie terminala modulara de interior. Se pot monta mai mu...


Patch Cord LC/PC-SC/PC, MM, DX

Patch Cord LC/PC-SC/PC, MM, DX

Patch cord fibra optica multi mode, duplex(doua cai), cu ...


TU2YfsFL2YAb2Y

TU2YfsFL2YAb2Y

Cablu telefonic subteran (direct in sapatura) urban, arma...


Manson PUR de ramificare

Manson PUR de ramificare

Manson pentru ramificatie cablu electric prin turmare cu ...


Adaptor E2000-LC

Adaptor E2000-LC

Adaptor pentru cuplare E2000 - LC pentru doua fibre avand...