Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Cablu fibra optica unitube 6 fibre MM UV protect

Cablu fibra optica unitube 6 fibre

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Adaptor FC-FC prindere cu piulita

Adaptor FC-FC prindere cu piulita

Adaptor pentru cuplare FC - FC cu capace de protectie. Si...


F-FTP Cat6 (PIMF)

F-FTP Cat6 (PIMF)

F-FTP Cat6 4xAWG23 PIMF (pairs in metal foil) Constructie...


Ventilator 220V C.A.

Ventilator 220V C.A.

Ventilator 220V C.A.  pentru RACK-uri. Dimensiuni 12...


Unitate 19" 2xVentilatoare

Unitate 19" 2xVentilatoare

Unitate ventilare de plafon pentru RACK-uri de 19" p...


MYYM

MYYM

Cablu flexibil cu manta din PVC pentru "utilizare no...


Patch Panel FO SC DX 12 porturi

Patch Panel FO SC DX 12 porturi

Patch Panel FO SC DX 12 porturi, 19", 1U, neechipat....


Patch Cord E2000/APC-SC/PC, SM, DX

Patch Cord E2000/APC-SC/PC, SM, DX
Patch cord fibra optica single mode, duplex (doua cai), cu c...

Cordon modem ADSL 2 fire rosu

Cordon modem ADSL 2 fire rosu

Cordon modem ADSL pentru ClickNet.

...

Patch Cord E2000/APC-FC/PC, SM, SX

Patch Cord E2000/APC-FC/PC, SM, SX
Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura cale...

Pigtail ST/PC, MM

Pigtail ST/PC, MM

Pigtail (conector la un singur capat) fibra optica multi ...


Mufa Prelungire

Mufa Prelungire

Mufa cu garnituri de compresie pentru prelungirea tubulat...


Keystone Jack 8P8C Cat.5e Toolles

Keystone Jack 8P8C Cat.5e Toolles

Keystone Jack toolles* 8P8C cat. 5e pentru montare in &qu...


Cutie Terminala - 100 Perechi

Cutie Terminala - 100 Perechi

Cutie terminala de interior pentru reglete Krone fabricat...


Spray B-55

Spray B-55

Spray aer comprimat 400ml. Se utilizeaza pentru curatare ...


MYYUP

MYYUP

Cablu flexibil plat cu manta de protectie pentru "ut...


Cutie terminala de stalp 30 ab

Cutie terminala de stalp 30 ab

Cutie distributie pentru linii telefonice - maxim 30 lini...


Doza Derivatie 80x40mm

Doza Derivatie 80x40mm

Doza pentru derivatie cu dimensiuni 80x40mm si 4 intrari ...


Rack 19"/26U/600x600

Rack 19"/26U/600x600

Dulap Rack 19" cu 26 unitati si adancime 600mm, usa ...


Cutie terminala interior 30p

Cutie terminala interior 30p

Cutie terminala de interior 30 linii pentru reglete IDC ....


Unitate 4xVentilatoare

Unitate 4xVentilatoare

Unitate ventilare pentru RACK-uri prevazuta cu 4 ventilat...


Spray R-11

Spray R-11

R-11 - solvent curatare si protejare contacte impotriva o...