Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


UPS GTEC SERIA "MUST 10-400"

UPS GTEC SERIA "MUST 10-400"

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Regleta Telefonica - 12 Perechi

Regleta Telefonica - 12 Perechi

Regleta telefonica 12 perechi avand sistem de c...


P6SMB39A

P6SMB39A
...

Printer etichete Dymo Letra Tag XR

Printer etichete Dymo Letra Tag XR

Printer etichete Dymo Letra Tag XR.

...

CYEY

CYEY

Cablu de energie ecranat (banda cupru) cu izolatie si man...


Cutie Terminala - 10-30 Perechi Cu

Cutie Terminala - 10-30 Perechi Cu Vizor

Cutie telefonica terminala de interior de 10 / 20 / 30 pe...


Doza Derivatie 92x92x45mm

Doza Derivatie 92x92x45mm

Doza pentru derivatie cu dimensiuni 92x92x45mm si fara ha...


Kit derivatie pt mansoane termo

Kit derivatie pt mansoane termo

Kit de derivatie pentru mansoanele termocontractibile. Ki...


Conectori IDC cu gel 3 fire

Conectori IDC cu gel 3 fire

Conectori IDC cu gel pentru 3 fire (de ramificatie). Se f...


BAS16

BAS16
...

Patch Cord LC/PC-LC/PC, SM, SX

Patch Cord LC/PC-LC/PC, SM, SX

Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura c...


Patch Cord FC/PC-SC/PC, SM, DX

Patch Cord FC/PC-SC/PC, SM, DX

Patch cord fibra optica single mode, duplex (doua cai), c...


RG11 U4 - 75 Ohmi

RG11 U4 - 75 Ohmi

Cablu coaxial 75Ohmi; izolatie polietilena celulara (expa...


Banda Dublu Adeziva

Banda Dublu Adeziva

Banda dublu adeziva pentru operatiuni de imbinare si (sau...


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Priza telefonica simpla cu 4 contacte pentru conectarea a...


Baterie "Extra Heavy Duty" Zn-C R20

Baterie "Extra Heavy Duty" Zn-C R20 1,5V

Baterie zinc-carbon "Extra Heavy duty" tip R20,...


Surubelnita Cruce 140mm

Surubelnita Cruce 140mm

Surubelnita cu lungime de 140mm pentru suruburi tip cruce...


Tablou Electric 8 Module

Tablou Electric 8 Module

Tablou electric cu 8 intrari, putere de dispersie de 15W,...


TBUOY

TBUOY

Cablu telefonic (brida) de exterior cu conductori din ote...


Unitate 4xVentilatoare + Termostat

Unitate 4xVentilatoare + Termostat

Unitate ventilare pentru RACK-uri prevazuta cu 4 ventilat...


Set montaj rack M6

Set montaj rack M6

Set surub M6 cu piulita captiva si saiba de plastic pentr...


Caseta de protectie Quante

Caseta de protectie Quante

Caseta de protectie la supratensiuni cu protectori cu des...