Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


UPS GTEC SERIA LIBRA PRO

UPS GTEC SERIA LIBRA PRO

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Caseta de protectie LSA

Caseta de protectie LSA

Caseta de protectie echipata cu 10 protectori GDT (pastil...


DN2540 N3-G

DN2540 N3-G
...

CCBYY

CCBYY

Cablu electric cu conductor concentric (coaxial) pentru b...


Ventilator 220V C.A.

Ventilator 220V C.A.

Ventilator 220V C.A.  pentru RACK-uri. Dimensiuni 12...


Spray R-11

Spray R-11

R-11 - solvent curatare si protejare contacte impotriva o...


SIHF

SIHF

Cablu cu izolatie si manta din cauciuc siliconic. Conduct...


Surubelnita Dreapta 140mm

Surubelnita Dreapta 140mm

Surubelnita cu lungime de 140mm pentru suruburi cu sant d...


Cordon Linie Tel 2f - 6P2C

Cordon Linie Tel 2f - 6P2C

Cordon telefonic cu 2 conductori, cu conectori 6P2C la am...


TBLA

TBLA

Cablu telefonic (brida) de exterior cu conductori din cup...


Adaptor Prelungire 8P8C Neecranat

Adaptor Prelungire 8P8C Neecranat

Adaptor "mama - mama" neecranat pentru prelungi...


Silicagel

Silicagel

Granule silicagel -pliculet 5g- pentru mentinerea unui me...


Suport Monitor 15"

Suport Monitor 15"

Suport pentru monitor de 15" pentru cabinet (RACK) 1...


Patch Cord E2000/APC-SC/PC, SM, SX

Patch Cord E2000/APC-SC/PC, SM, SX
Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura cale...

Prelungitor 4 Prize cu Derulator

Prelungitor 4 Prize cu Derulator

Prelungitor cu derulator prevazut cu 4 prize, disponibil ...


AAR - MQ2-250 M2 II

AAR - MQ2-250 M2 II

Automat pentru comutare pe sursa de rezerva in cazul cade...


Doza Derivatie 160x130x70mm

Doza Derivatie 160x130x70mm

Doza pentru derivatie cu dimensiuni 160x130x70mm si fara ...


Prelungitor 3 Prize - 5m

Prelungitor 3 Prize - 5m

Prelungitor cu 3 prize cu lungime de 5m.

...

TLAYYp

TLAYYp

Cablu telefonic plat cu fir leonic pentru cordoane spiral...


SIMH

SIMH

Cablu flexibil cu izolatie si manta din cauciuc siliconic...


TU2YfsFL2Y

TU2YfsFL2Y

Cablu telefonic subteran (canalizatie), urban (local) cu ...


Windsor T6000

Windsor T6000

Aparat telefonic analogic de perete Windsor T6000.

<...