Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Kit derivatie pt mansoane termo

Kit derivatie pt mansoane termo

Kit de derivatie pentru mansoanele termocontractibile. Ki...


Modul Sina Suport pt. Reglete Krone

Modul Sina Suport pt. Reglete Krone

Suport sina din otel inoxidabil pentru reglete Krone disp...


Priza RJ45(8P8C)

Priza RJ45(8P8C)

Priza UTP simpla folosita pentru conectarea aparatur...


Suport Monitor 14"

Suport Monitor 14"

Suport pentru monitor de 14" pentru cabinet (RACK) 1...


Doza Aparat - 2 Posturi

Doza Aparat - 2 Posturi

Doza pentru aparat, intrare cu diametrul 23mm pentru cabl...


Caseta de sudura - 24 conexiuni

Caseta de sudura - 24 conexiuni

Caseta de sudura pentru fibra optica 24 conexiuni. S...


TU2YfsL2YA

TU2YfsL2YA

Cablu telefonic autopurtat urban (local) cu izolatie din ...


Banda adeziva aluminiu

Banda adeziva aluminiu

Banda adeziva aluminiu. Aplicatii diverse.

...

T-VHH 2G 62,5/125 (MM)

T-VHH 2G 62,5/125 (MM)

Cablu de fibra optica cu doua fibre multimod "tight ...


JE-H(st)H

JE-H(st)H

Cablu de semnal pentru industria electronica, ecranat cu ...


RG214 U - 50 Ohmi

RG214 U - 50 Ohmi

Cablu coaxial  50 Ohmi; izolatie polietilena celular...


Trusa Pistol Lipit

Trusa Pistol Lipit

Trusa pentru lipire.

...

LiY(st)CY

LiY(st)CY

Cablu de semnal flexibil, ecranat cu folie din aluminiu d...


Holtzsurub cap cruce

Holtzsurub cap cruce

Holtzsurub cu cap cruce.

...

Siguranta Monopolara 32A

Siguranta Monopolara 32A

Intrerupator de 32A automat de protectie impotriva curent...


Cleste Precizie Fibra Optica

Cleste Precizie Fibra Optica

Cleste pentru a dezizola cablul de fibra optica.

...

74LCX244D

74LCX244D
...

74LCX138D

74LCX138D
...

Bara Alimentare 6 Prizex220V

Bara Alimentare 6 Prizex220V

Bara de alimentare 6 prizex220V, montare in cabinet (RACK...


Mini Manson Protectie/Camasa RJ45(8

Mini Manson Protectie/Camasa RJ45(8P8C)

Camasuta de protectie, din PVC, pentru mufa RJ45(8P8C).


Tub Flexibil din PVC - Copex

Tub Flexibil din PVC - Copex

Tub flexibil din PVC, culoare gri, pentru protectie cablu...