Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

14 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


UPS GTEC SERIA SIRIUS

UPS GTEC SERIA SIRIUS

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

TCY(st)Y

TCY(st)Y

Cablu telefonic de interior cu una sau mai multe perechi ...


Printer etichete Dymo Letra Tag 1

Printer etichete Dymo Letra Tag 1

Printer etichete Dymo Letra Tag 1

...

CSYYF

CSYYF

Cablu de semnalizare cu izolatie si manta din PVC cu inta...


Clema Cui Nr. 3

Clema Cui Nr. 3

Cleme de culoare alba din PVC dotate cu cui pentru fixare...


Canal Cablu PVC 60x60mm

Canal Cablu PVC 60x60mm

Canal din PVC, cu dimensiuni 60x60mm, pentru protectia si...


Lampa electrica 220 V cu intrerupat

Lampa electrica 220 V cu intrerupator

Lampa electrica pentru interventii de 220V cu intrerupato...


Patch Cord FC/PC-SC/PC, SM, DX

Patch Cord FC/PC-SC/PC, SM, DX

Patch cord fibra optica single mode, duplex (doua cai), c...


Surubelnita Dreapta 210mm

Surubelnita Dreapta 210mm

Surubelnita cu lungime de 210mm pentru suruburi cu sant d...


NYM-J

NYM-J

Cablu cu izolatie si manta de PVC pentru instalatii elect...


Mufa Telefonica RJ12 (6P6C)

Mufa Telefonica RJ12 (6P6C)

Mufa telefonica RJ12 cu 6 pozitii si 6 contacte pentru co...


Banda Dublu Adeziva

Banda Dublu Adeziva

Banda dublu adeziva pentru operatiuni de imbinare si (sau...


Doza Derivatie 80x40mm

Doza Derivatie 80x40mm

Doza pentru derivatie cu dimensiuni 80x40mm si 4 intrari ...


Marcator cu Circuit Rezonant 3D

Marcator cu Circuit Rezonant 3D

Marcator pentru localizare 3D. Acest tip de marcator cont...


Cutie terminala de stalp 30 ab

Cutie terminala de stalp 30 ab

Cutie distributie pentru linii telefonice - maxim 30 lini...


Manson UC 30-4

Manson UC 30-4

Manson mecanic universal UC 30-4 cu posibilitate de redes...


Manson Protectie pt. 8P8C

Manson Protectie pt. 8P8C

Manson de protectie / marcare din PVC pentru mufa 8P8C (R...


Silicagel 50g

Silicagel 50g

Granule silicagel -pliculet 50g- pentru mentinerea unui m...


RG6 U4 - 75 Ohmi

RG6 U4 - 75 Ohmi

Cablu coaxial 75 Ohmi; izolatie polietilena celulara (exp...


Keystone Jack 8P8C Cat.5e Toolles

Keystone Jack 8P8C Cat.5e Toolles

Keystone Jack toolles* 8P8C cat. 5e pentru montare in &qu...


Priza FTP(8P8C) Cat.5e Simpla

Priza FTP(8P8C) Cat.5e Simpla

Priza FTP simpla (un port), cu conectori Krone, pentru co...


Patch Cord FC/PC-FC/PC, SM, SX

Patch Cord FC/PC-FC/PC, SM, SX

Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura c...