Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Cablu fibra optica unitube 6 fibre MM UV protect

Cablu fibra optica unitube 6 fibre

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Colier Plastic 390x4.8mm

Colier Plastic 390x4.8mm

Colier din plastic cu lungime si grosime de 390x4.8mm pen...


74LVX3245D

74LVX3245D
...

Satellite finder analogic 1

Satellite finder analogic 1

Aparat de masura pentru semnalul de satelit. Se utilizeaz...


SIAF

SIAF

Conductor flexibil din cupru cu izolatie din cauciuc sili...


Mufa Telefonica RJ11 (6P4C)

Mufa Telefonica RJ11 (6P4C)

Mufa telefonica RJ11 cu 6 pozitii si 4 contacte pentru co...


Picior RACK

Picior RACK

Picior de suport pentru cabinete de tip RACK-uri.

...

Coltar inele brida

Coltar inele brida

Coltar cu doua inele de brida pentru prindere pe zid.

...

Pigtail ST/PC, SM

Pigtail ST/PC, SM

Pigtail (conector la un singur capat) fibra optica single...


Cutie Terminala - 30 Perechi

Cutie Terminala - 30 Perechi

Cutie terminala de interior pentru reglete Krone, fabrica...


Patch Cord E2000/APC-FC/PC, SM, DX

Patch Cord E2000/APC-FC/PC, SM, DX
Patch cord fibra optica single mode, duplex (doua cai), cu c...

Set Burghie Lemn - 8 Piese

Set Burghie Lemn - 8 Piese

Set burghie pentru perforat lemn. 8 Piese.

...

Siguranta Monopolara 63A

Siguranta Monopolara 63A

Intrerupator de 63A automat de protectie impotriva curent...


Adaptor E2000-E2000

Adaptor E2000-E2000

Adaptor pentru cuplare doua fibre optice cu conectori E20...


Cleste Sertizat 6C/8C HT 500R

Cleste Sertizat 6C/8C HT 500R
Cleste de sertizat pentru mufe RJ45 (8P8C), RJ12 (6P6C) si&n...

UPS GTEC SERIA ZP120N

UPS GTEC SERIA ZP120N

ZP120N este o unitate UPS monofazata de tip "on line...


Canal Cablu PVC 80x60mm

Canal Cablu PVC 80x60mm

Canal din PVC, cu dimensiuni 80x60mm, pentru protectia si...


Colier Plastic 200x3.6mm

Colier Plastic 200x3.6mm

Colier din plastic cu lungime si grosime de 200x3.6mm pen...


TU2YfsL2YA

TU2YfsL2YA

Cablu telefonic autopurtat urban (local) cu izolatie din ...


Priza Telefonica 6 Contacte cu Suru

Priza Telefonica 6 Contacte cu Suruburi

Priza telefonica pentru distributie locala cu 6 contacte ...


Creion Tensiune LCD + neon

Creion Tensiune LCD + neon

Creion de tensiune cu LCD si bec neon.

...

Sonda Nylon

Sonda Nylon

Sonda nylon pentru tragerea cablurilor/conductorilor in t...