Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Cablu fibra optica unitube 6 fibre MM UV protect

Cablu fibra optica unitube 6 fibre

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Siguranta Pol+Nul 32A

Siguranta Pol+Nul 32A

Intrerupator automat, de 32A,  de protectie impotriv...


TCYY

TCYY

Cablu telefonic de interior cu una sau mai multe perechi ...


PCM

PCM

Cablu telefonic si transmisii date de interior cu perechi...


Li2YCY TP

Li2YCY TP

Cablu de semnal flexibil, ecranat cu tresa impletita din ...


Rack 19"/36U/600x600

Rack 19"/36U/600x600

Dulap Rack 19" cu 36 unitati si adancime 600mm, usa ...


Surubelnita Cruce 180mm

Surubelnita Cruce 180mm

Surubelnita cu lungime de 180mm pentru suruburi tip cruce...


Clema Cui Nr. 1

Clema Cui Nr. 1

Cleme de culoare alba din PVC dotate cu cui pentru fixare...


Suport oscilant pt stalpi de lemn

Suport oscilant pt stalpi de lemn

Suport oscilant pentru stalpi de lemn. Se utilizeaza pent...


TU2YL2Y

TU2YL2Y

Cablu telefonic subteran (canalizatie), urban (local) cu ...


74LCX 00D

74LCX 00D
...

Clema innadire brida

Clema innadire brida

Clema pentru innadirea purtatorului la brida telefonica t...


Cleste Taiat Cupru

Cleste Taiat Cupru

Cleste pentru taierea cablurilor din cupru.

...

Patch Cord E2000/APC-E2000/APC, SM,

Patch Cord E2000/APC-E2000/APC, SM, SX

Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura c...


Tija filetata

Tija filetata

Tija filetata Din 975, lungime 1000mm. Disponibila cu fil...


LiY(st)CY

LiY(st)CY

Cablu de semnal flexibil, ecranat cu folie din aluminiu d...


Rack 19"/26U/600x800

Rack 19"/26U/600x800

Dulap Rack 19" cu 26 unitati, latime de 600mm si ada...


Priza Telefonica Dubla 2 Contacte

Priza Telefonica Dubla 2 Contacte

Priza telefonica dubla cu 2 contacte pentru conectarea ap...


Spray B-55

Spray B-55

Spray aer comprimat 400ml. Se utilizeaza pentru curatare ...


Rregleta Quante cu deconectare

Rregleta Quante cu deconectare

Reglete Qante cu deconectare 10 perechi.

...

Siguranta Tripolara 50A

Siguranta Tripolara 50A

Intrerupator automat tripolar, de 50A,  de protectie...


Patch Cord UTP Cat.6

Patch Cord UTP Cat.6

Cordon de legatura ecranat pentru retea de date confectio...