Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Cablu fibra optica unitube 6 fibre MM UV protect

Cablu fibra optica unitube 6 fibre

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Surubelnita Cruce 140mm

Surubelnita Cruce 140mm

Surubelnita cu lungime de 140mm pentru suruburi tip cruce...


Bratara cu suport oscilant

Bratara cu suport oscilant

Bratara cu suport oscilant pentru sustinerea in aliniamen...


Atenuator LC UPC 10 dB

Atenuator LC UPC 10 dB

Atenuator LC UPC de 10 decibeli.

...

Spuma poliuretanica 500ml

Spuma poliuretanica 500ml

Spuma poliuretanica - tub spray 500ml. Se utilizeaza pent...


Suport uninversal fix pt cablu auto

Suport uninversal fix pt cablu autopurtat

Suport universal fix cu un bulon pentru cablu autopurtat....


Patch Cord E2000/APC-SC/PC, SM, DX

Patch Cord E2000/APC-SC/PC, SM, DX
Patch cord fibra optica single mode, duplex (doua cai), cu c...

TLiAPPYp

TLiAPPYp

Cablu telefonic plat cu conductori multifilari pentru cor...


Prelungitor 4 Prize cu Derulator

Prelungitor 4 Prize cu Derulator

Prelungitor cu derulator prevazut cu 4 prize, disponibil ...


Cordon Test 4/4 RXS

Cordon Test 4/4 RXS

Cordon de test cu fisa pentru reglete RXS la un capat si ...


UPS GTEC SERIA SIRIUS

UPS GTEC SERIA SIRIUS

SIRIUS este o unitate UPS monofazata/trifazata de tip &qu...


Cleste Sertizare Papuci

Cleste Sertizare Papuci

Cleste pentru sertizarea papucilor (16-14 awg / 1,5-2,5 m...


RG213 U - 50 Ohmi

RG213 U - 50 Ohmi

Cablu coaxial 50 Ohmi; izolatie (dielectric) polietilena;...


Set montaj rack M6

Set montaj rack M6

Set surub M6 cu piulita captiva si saiba de plastic pentr...


Pigtail ST/PC, SM

Pigtail ST/PC, SM

Pigtail (conector la un singur capat) fibra optica single...


Mansoane pt. sudura

Mansoane pt. sudura

Mansoane termocontractibile cu armatura de protectie pent...


Spray B-55

Spray B-55

Spray aer comprimat 400ml. Se utilizeaza pentru curatare ...


Patch Cord FTP Cat.5e Crossover

Patch Cord FTP Cat.5e Crossover

Cordon de legatura ecranat, crossover (incrucisat) pentru...


Rack 19"/20U/600x600

Rack 19"/20U/600x600

Dulap Rack 19" cu 20 unitati si adancime 600mm, usa ...


Sertar Mobil 800mm

Sertar Mobil 800mm

Sertar Mobil cu adancime de 800mm pentru cabinet (RACK) d...


DN2540 N3-G

DN2540 N3-G
...

Siguranta Monopolara 40A

Siguranta Monopolara 40A

Intrerupator de 40A automat de protectie impotriva curent...