Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Cutie distributie FO 8 fibre echipata

Cutie distributie FO 8 fibre echipa

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Cutie Terminala - 100 Perechi

Cutie Terminala - 100 Perechi

Cutie terminala de interior pentru reglete Krone fabricat...


Unitate 2xVentilatoare

Unitate 2xVentilatoare

Unitate ventilare pentru RACK-uri prevazuta cu 2 ventilat...


JE-LiHCH

JE-LiHCH

Cablu de semnal pentru industria electronica, flexibil, e...


Colier Plastic 430x4.8mm

Colier Plastic 430x4.8mm

Colier din plastic cu lungime si grosime de 430x4.8mm pen...


Priza UTP(8P8C) Cat.5e Ecranata ST

Priza UTP(8P8C) Cat.5e Ecranata ST dubla

Priza UTP (8P8C) ST* ecranata, dubla pentru conectar...


Canal Cablu PVC 60x60mm

Canal Cablu PVC 60x60mm

Canal din PVC, cu dimensiuni 60x60mm, pentru protectia si...


UPS GTEC SERIA LP120

UPS GTEC SERIA  LP120

LP120 este o unitate UPS monofazata de tip "line-int...


Diblu + Holtzsurub 8x50mm

Diblu + Holtzsurub 8x50mm

Diblu cu holtzsurub (cu cap inecat) cu diametru de 8mm si...


Patent Universal

Patent Universal

Patent universal.

...

Adaptor Prelungire 8P8C Ecranat

Adaptor Prelungire 8P8C Ecranat

Adaptor "mama - mama" ecranat pentru prelungire...


Cleste Sertizare Papuci

Cleste Sertizare Papuci

Cleste pentru sertizarea papucilor (16-14 awg / 1,5-2,5 m...


Patch Cord E2000/APC-FC/PC, SM, SX

Patch Cord E2000/APC-FC/PC, SM, SX
Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura cale...

Canal Cablu PVC 40x25mm

Canal Cablu PVC 40x25mm

Canal din PVC, cu dimensiuni 40x25mm, pentru protectia si...


Tester RJ11/RJ45 DataLink

Tester RJ11/RJ45 DataLink

Aparat care testeaza integritatea si funtionalitatea cabl...


Colier etichetare cablu

Colier etichetare cablu

Colier pentru etichetarea cablurilor cu porteticheta perp...


Cleste Insertie Krone-LSA-Plus

Cleste Insertie Krone-LSA-Plus

Cleste insertie Krone - LSA Plus.

...

Pigtail FC/PC, SM

Pigtail FC/PC, SM

Pigtail (conector la un singur capat) fibra optica single...


MCCU

MCCU

Cablu flexibil cu manta din cauciuc pentru conectare la r...


TLiAPPYp

TLiAPPYp

Cablu telefonic plat cu conductori multifilari pentru cor...


Doza Aparat - 6 Posturi

Doza Aparat - 6 Posturi

Doza pentru aparat, intrare cu diametrul 23mm pentru cabl...


Siemens Euroset 5010

Siemens Euroset 5010

Aparat telefonic analogic Siemens Euroset 5010.