Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Cutie Terminala Modulara - 10-20 Pe

Cutie Terminala Modulara - 10-20 Perechi

Cutie terminala modulara de interior. Se pot monta mai mu...


Patch Cord SC/PC-SC/PC, MM, DX

Patch Cord SC/PC-SC/PC, MM, DX

Patch cord fibra optica multi mode, duplex (doua cai), cu...


TC2Y(st)EH

TC2Y(st)EH

Cablu telefonic de interior cu una sau mai multe perechi ...


Surubelnita Dreapta 140mm

Surubelnita Dreapta 140mm

Surubelnita cu lungime de 140mm pentru suruburi cu sant d...


Baterie alcalina 6LR61 - 9V

Baterie alcalina 6LR61 - 9V

Baterie alcalina tip 6LR61 de 9V.

...

Caseta de sudura - 24 conexiuni

Caseta de sudura - 24 conexiuni

Caseta de sudura pentru fibra optica 24 conexiuni. S...


Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC SX ("simplex"...


Raft Fix 600mm

Raft Fix 600mm

Raft Fix cu adancime de 600mm pentru cabinet (RACK) de 19...


Canal Cablu PVC 16x16mm

Canal Cablu PVC 16x16mm

Canal din PVC, cu dimensiuni 16x16mm, pentru protectia si...


Priza UTP(8P8C) Cat.5e Simpla

Priza UTP(8P8C) Cat.5e Simpla

Priza UTP simpla (un port), cu conectori Krone, pentru co...


Tablou Electric 12 Module

Tablou Electric 12 Module

Tablou electric cu 12 intrari, putere de dispersie de 22W...


Cutter Universal

Cutter Universal

Cutter universal cu diferite tipuri de lama.

...

Priza Telefonica 2 Contacte

Priza Telefonica 2 Contacte

Priza telefonica simpla cu 2 contacte pentru conectarea a...


UPS GTEC SERIA SIRIUS

UPS GTEC SERIA SIRIUS

SIRIUS este o unitate UPS monofazata/trifazata de tip &qu...


Banda adeziva aluminiu

Banda adeziva aluminiu

Banda adeziva aluminiu. Aplicatii diverse.

...

Ventilator 220V C.A.

Ventilator 220V C.A.

Ventilator 220V C.A.  pentru RACK-uri. Dimensiuni 12...


Raft Fix 1U/250mm

Raft Fix 1U/250mm

Raft Fix cu adancime de 250mm pentru cabinet (RACK) de 19...


Surubelnita Cruce 180mm

Surubelnita Cruce 180mm

Surubelnita cu lungime de 180mm pentru suruburi tip cruce...


Clema ajustabila rapida

Clema ajustabila rapida

Clema ajustabila rapida pentru fixarea cablurilor si cond...


Sina DIN 35mm

Sina DIN 35mm

Sina DIN ( omega ) 35mm din tabla zincata pentru fixarea ...


Cleste Presat Conectori Gel

Cleste Presat Conectori Gel

Cleste pentru presat conectorii cu gel.

...