Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Colier inox

Colier inox

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Canal Cablu PVC 60x60mm

Canal Cablu PVC 60x60mm

Canal din PVC, cu dimensiuni 60x60mm, pentru protectia si...


Clema Cui Nr. 4

Clema Cui Nr. 4

Cleme de culoare alba din PVC dotate cu cui pentru fixare...


Set Burghie SDS - 4 Piese

Set Burghie SDS - 4 Piese

Set burghie SDS. 4 Piese.

...

Patch Cord LC/PC-SC/PC, SM, SX

Patch Cord LC/PC-SC/PC, SM, SX

Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura c...


CSYY

CSYY

Cablu de semnalizare cu izolatie si manta din PVC.

...

Priza Telefonica 6 Contacte cu Suru

Priza Telefonica 6 Contacte cu Suruburi

Priza telefonica pentru distributie locala cu 6 contacte ...


Kit modul conectare Quante 100 p

Kit modul conectare Quante 100 p

Kit complet pentru conexiuni cu reglete IDC Quante pentru...


Diblu + Holtzsurub 6x35mm

Diblu + Holtzsurub 6x35mm

Diblu cu holtzsurub (cu cap inecat) cu diametru de 6mm si...


Cutie distributie pt rack

Cutie distributie pt rack

Cutie de distributie pentru alimentare cu energie electri...


Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC

Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC SX ("simplex"...


Kit montaj cutie terminala

Kit montaj cutie terminala

Kit montaj cutie terminala pe stalp sau pe zid. Contine s...


Dispozitiv perforat pt mansoane

Dispozitiv perforat pt mansoane

Dispozitiv pentru practicarea gaurilor de intrare/iesire ...


Ancora conexpand dubla blocare

Ancora conexpand dubla blocare

Ancora metalica cu dubla blocare cu cap expandabil si ine...


Trusa Electronist

Trusa Electronist

Trusa pentru electronisti.

...

F-UTP Cat6

F-UTP Cat6

Cablu F-UTP (UTP ecranat! cu folie aluminiu - denumire la...


Suport Colier 19mm

Suport Colier 19mm

Suport uniadeziv (pentru coliere) de 19mm pentru fixarea ...


Sonerie telefonica auxiliara cu LED

Sonerie telefonica auxiliara cu LED

Sonerie telefonica auxiliara electronica cu volum sonor r...


Intrerupator Diferential 10A

Intrerupator Diferential 10A

Dispozitiv de protectie de 10A impotriva curentilor erona...


FSIFF

FSIFF

Conductor flexibil din cupru cu izolatie din cauciuc sili...


Colier Etichetare Cabluri

Colier Etichetare Cabluri

Colier pentru etichetare cabluri, confectionat din poliet...


Manson termocontractibil cu fermoar

Manson termocontractibil cu fermoar

Manson termocontractibil cu fermoar pentru jonctiuni la c...