Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


UPS GTEC SERIA AP160N

UPS GTEC SERIA AP160N

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Adaptor E2000-LC

Adaptor E2000-LC

Adaptor pentru cuplare E2000 - LC pentru doua fibre avand...


LiYY TP

LiYY TP

Cablu de semnal flexibil cu perechi torsadate de conducto...


Banda adeziva aluminiu

Banda adeziva aluminiu

Banda adeziva aluminiu. Aplicatii diverse.

...

Dop cu Garnitura de Compresie

Dop cu Garnitura de Compresie

Dop exterior cu garnitura de compresie pentru inchidere e...


Creion Tensiune LCD + neon

Creion Tensiune LCD + neon

Creion de tensiune cu LCD si bec neon.

...

Pafta tip bratara

Pafta tip bratara

Pafta tip bratara metalica pentru fixarea cablurilor si a...


Surubelnita Cruce 180mm

Surubelnita Cruce 180mm

Surubelnita cu lungime de 180mm pentru suruburi tip cruce...


Cleste Insertie Krone-Pouyet

Cleste Insertie Krone-Pouyet

Cleste insertie Krone - Pouyet.

...

Tablou Electric 24 Module

Tablou Electric 24 Module

Tablou electric cu 24 intrari, putere de dispersie de 25W...


Patch Panel FO SC DX 12 porturi

Patch Panel FO SC DX 12 porturi

Patch Panel FO SC DX 12 porturi, 19", 1U, neechipat....


Holtzsurub tip O

Holtzsurub tip O

Holtzsurub tip O (agatatoare tip inel inchis cu filet pen...


Patch Cord E2000/APC-SC/PC, SM, SX

Patch Cord E2000/APC-SC/PC, SM, SX
Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura cale...

Kit impamantare

Kit impamantare

Kit impamantare pentru rack. Contine cablurile de impaman...


Spirale de intindere

Spirale de intindere

Spirale de intindere ( armorozi ) pentru cablurile de fib...


Adaptor ST-ST

Adaptor ST-ST

Adaptor pentru cuplare ST - ST cu capace de protectie. Ut...


Cutie Terminala - 30 Perechi

Cutie Terminala - 30 Perechi

Cutie terminala de interior pentru reglete Krone, fabrica...


CYEAbYF

CYEAbYF

Cablu de energie ecranat (banda cupru) cu izolatie si man...


Ventilator 220V C.A.

Ventilator 220V C.A.

Ventilator 220V C.A.  pentru RACK-uri. Dimensiuni 12...


LiY(st)CY-PIMF

LiY(st)CY-PIMF

Cablu de semnal flexibil, ecran individual pt. fiecare pe...


Cordon Linie Tel 2f - 6P2C

Cordon Linie Tel 2f - 6P2C

Cordon telefonic cu 2 conductori, cu conectori 6P2C la am...


Rezerva Gaz

Rezerva Gaz

Rezerva de gaz pentru lampile pe gaz.

...