Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Adaptor Derivatie 8P8C

Adaptor Derivatie 8P8C

Adaptor "1 mama - 2 mama" fir la fir pentru der...


Consola tip S cu role izolante

Consola tip S cu role izolante

Consola tip "S" cu role izolante pentru sustine...


Tub Flexibil din PVC - Copex

Tub Flexibil din PVC - Copex

Tub flexibil din PVC, culoare gri, pentru protectie cablu...


Spray R-11

Spray R-11

R-11 - solvent curatare si protejare contacte impotriva o...


SIMH FR FE

SIMH FR FE

Cablu cu izolatie si manta din cauciuc siliconic. Conduct...


TLAYYp

TLAYYp

Cablu telefonic plat cu fir leonic pentru cordoane spiral...


Mini Manson Protectie/Camasa RJ45(8

Mini Manson Protectie/Camasa RJ45(8P8C)

Camasuta de protectie, din PVC, pentru mufa RJ45(8P8C).


BAS16

BAS16
...

CSYEY

CSYEY

Cablu de semnalizare ecranat cu izolatie si manta din PVC...


Printer etichete Dymo Letra Tag 1

Printer etichete Dymo Letra Tag 1

Printer etichete Dymo Letra Tag 1

...

Cutie Terminala cu Vizor - 100 Pere

Cutie Terminala cu Vizor - 100 Perechi

Cutie telefonica terminala de interior de 100 perechi pen...


Bara echipotential

Bara echipotential

Bara echipotentiala ( bara de impamantare ) pentru rack s...


MCCG

MCCG

Cablu flexibil cu manta din cauciuc pentru conectare la r...


RG59 U4 - 75 Ohmi

RG59 U4 - 75 Ohmi

Cablu coaxial 75 Ohmi; izolatie polietilena celulara (exp...


Cordon Linie Tel 4f - Cu Papuci

Cordon Linie Tel 4f - Cu Papuci

Cordon telefonic cu 4 conductori cu papuci jack ( tip &qu...


UPS GTEC SERIA ZS110

UPS GTEC SERIA ZS110

ZS110 este o unitate UPS monofazata de tip "on line&...


TCYY

TCYY

Cablu telefonic de interior cu una sau mai multe perechi ...


Set Chei Imbus - 7 Piese

Set Chei Imbus - 7 Piese

Set de 7 chei imbus cu cap rotunjit.

...

Regleta tip Krone - 10 perechi cu D

Regleta tip Krone - 10 perechi cu Deconectare

Regleta tip Krone  cu deconectare de 10 perechi...


Multimetru MY64

Multimetru MY64

Multimetru MY64.

...

Banda adeziva transparenta 50mm

Banda adeziva transparenta 50mm

Banda adeziva pentru ambalaj transparenta. Latime - 50mm....