Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Colier nylon de exterior

Colier nylon de exterior

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Adaptor Prelungire 8P8C Ecranat

Adaptor Prelungire 8P8C Ecranat

Adaptor "mama - mama" ecranat pentru prelungire...


Cordon modem ADSL 2 fire rosu

Cordon modem ADSL 2 fire rosu

Cordon modem ADSL pentru ClickNet.

...

LiY(st)CY-TP

LiY(st)CY-TP

Cablu de semnal flexibil, ecranat cu folie din aluminiu d...


Cleste Sertizat 4P HT 2094C

Cleste Sertizat 4P HT 2094C

Cleste de sertizat pentru mufe 4P4C (4 poli 4 contacte) s...


Manson PUR de ramificare

Manson PUR de ramificare

Manson pentru ramificatie cablu electric prin turmare cu ...


Trusa Electronist

Trusa Electronist

Trusa pentru electronisti.

...

Doza Derivatie 92x92x45mm

Doza Derivatie 92x92x45mm

Doza pentru derivatie cu dimensiuni 92x92x45mm si fara ha...


Set Chei Imbus - 7 Piese

Set Chei Imbus - 7 Piese

Set de 7 chei imbus cu cap rotunjit.

...

Bara Alimentare 9 Prizex220V

Bara Alimentare 9 Prizex220V

Bara de alimentare 9 prize schuco, montare orizontal in c...


Cordon Linie Tel 4f - 6P4C

Cordon Linie Tel 4f - 6P4C

Cordon telefonic cu 4 conductori, cu conectori 6P4C la am...


Patch Cord FC/PC-SC/PC, SM, SX

Patch Cord FC/PC-SC/PC, SM, SX

Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura c...


TLiAPPYp

TLiAPPYp

Cablu telefonic plat cu conductori multifilari pentru cor...


RG6 U - 75 Ohmi

RG6 U - 75 Ohmi

Cablu coaxial 75Ohmi; izolatie polietilena celulara (expa...


Siemens Euroset 5005

Siemens Euroset 5005

Aparat telefonic analogic Siemens Euroset 5005.

    ...

Modul Contacte Auxiliare LADN22

Modul Contacte Auxiliare LADN22

Modul contacte auxiliare LADN22 Telemecanique - Schneider...


Siguranta Tripolara 40A

Siguranta Tripolara 40A

Intrerupator automat tripolar, de 40A,  de protectie...


TU2YfsL2YA

TU2YfsL2YA

Cablu telefonic autopurtat urban (local) cu izolatie din ...


Protector Individual la Supratensiu

Protector Individual la Supratensiune RS80208

Protectorul individual la supratensiune / supracurent&nbs...


Siemens Euroset 5010

Siemens Euroset 5010

Aparat telefonic analogic Siemens Euroset 5010.


Priza UTP(8P8C) Cat.5e Necranata ST

Priza UTP(8P8C) Cat.5e Necranata ST dubla

Priza UTP (8P8C) neecranata ST*, dubla pentru conect...


Canal Cablu PVC 50x16mm

Canal Cablu PVC 50x16mm

Canal din PVC, cu dimensiuni 50x16mm, pentru protectia si...