Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

4 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


UPS GTEC SERIA TP130

UPS GTEC SERIA TP130

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

TU2YfsLYR

TU2YfsLYR

Cablu cablu telefonic subteran (canalizatie), urban (loca...


LiY(st)Y

LiY(st)Y

Cablu de semnal flexibil, ecranat cu folie din Al. dublat...


Priza Mixta 8P8C-6P4C ST

Priza Mixta 8P8C-6P4C ST

Priza mixta pentru retea de calculatoare si telefon 8P8C ...


TBUOY

TBUOY

Cablu telefonic (brida) de exterior cu conductori din ote...


Satellite finder Profesional

Satellite finder Profesional

Aparat profesional digital pentru masurarea si analiza se...


Pigtail FC/PC, SM

Pigtail FC/PC, SM

Pigtail (conector la un singur capat) fibra optica single...


Clema Cui Nr. 5

Clema Cui Nr. 5

Cleme de culoare alba din PVC dotate cu cui pentru fixare...


S-FTP Cat7 4xAWG22

S-FTP Cat7 4xAWG22

Cablu S-FTP Cat6 4xAWG22 PIMF (pairs in metal foil). Cons...


Patch Cord LC/PC-SC/PC, SM, DX

Patch Cord LC/PC-SC/PC, SM, DX

Patch cord fibra optica single mode, duplex (doua cai), c...


Bomfaier Maner Lemn

Bomfaier Maner Lemn

Bomfaier cu maner din lemn.

...

C4082D

C4082D
...

Clema Cui Nr. 2

Clema Cui Nr. 2

Cleme de culoare alba din PVC dotate cu cui pentru fixare...


Mufa 6P4C - Mama

Mufa 6P4C - Mama

Mufa 6P4C mama pentru prize telefonice.

...

Siguranta Monopolara 32A

Siguranta Monopolara 32A

Intrerupator de 32A automat de protectie impotriva curent...


Rack 19"/16U/600x600

Rack 19"/16U/600x600

Dulap Rack 19" cu 16 unitati, latime de 600mm si ada...


Sertar Fix RACK 19"

Sertar Fix RACK 19"

Sertar Fix pentru cabinet server (RACK) 19" cu capac...


LM339 N

LM339 N

Circuitul integrat LM 339 contine 4 comparatoare de preci...


Priza Telefonica 2 Contacte

Priza Telefonica 2 Contacte

Priza telefonica simpla cu 2 contacte pentru conectarea a...


BZX84C 005,L

BZX84C 005,L
...

Bara echipotential

Bara echipotential

Bara echipotentiala ( bara de impamantare ) pentru rack s...


Siguranta Tripolara 16A

Siguranta Tripolara 16A

Intrerupator automat tripolar, de 16A,  de protectie...