Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

RG213 U - 50 Ohmi

RG213 U - 50 Ohmi

Cablu coaxial 50 Ohmi; izolatie (dielectric) polietilena;...


Lampa electrica 12V cu intrerupator

Lampa electrica 12V cu intrerupator

Lampa electrica pentru interventii de 12V cu intrerupator...


Mufa RJ45 (8P8C) Cat.6 Ecranata

Mufa RJ45 (8P8C) Cat.6 Ecranata

Mufa RJ45 (8P8C) categoria 6 ecranata.

...

Patch Cord LSA / LSA - 4 Poli

Patch Cord LSA / LSA - 4 Poli

Cordon de legatura cu 4 poli pentru reglete LSA.

...

Clema Cui Nr. 6

Clema Cui Nr. 6

Cleme de culoare alba din PVC dotate cu cui pentru fixare...


Manson UC 30-4

Manson UC 30-4

Manson mecanic universal UC 30-4 cu posibilitate de redes...


Cutie Terminala Jepter - Reglete ID

Cutie Terminala Jepter - Reglete IDC

Cutie terminala de interior de 10 sau 20 perechi cu regle...


Foarfeca Tuburi PVC

Foarfeca Tuburi PVC

Cleste pentru taiat tuburi de cablu, din PVC, PE si PPR.<...


TU2YfsL2Y

TU2YfsL2Y

Cablu telefonic subteran (canalizatie), urban (local) cu ...


J-Y(st)Y

J-Y(st)Y

Cablu pentru sisteme de alarmare incendiu.

...

Spray B-55

Spray B-55

Spray aer comprimat 400ml. Se utilizeaza pentru curatare ...


UPS GTEC SERIA PC615N

UPS GTEC SERIA PC615N

PC615N este o unitate UPS monofazata de tip "line in...


Colier nylon de exterior

Colier nylon de exterior

Colier plastic (nylon 66) de exterior cu protectie ultrav...


Priza Mixta 8P8C-6P4C ST

Priza Mixta 8P8C-6P4C ST

Priza mixta pentru retea de calculatoare si telefon 8P8C ...


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza telefonica 3 contacte cu suruburi pentru cordoane t...


Suport Colier 24mm

Suport Colier 24mm

Suport uniadeziv (pentru coliere) de 24mm pentru fixarea ...


F-FTP Cat6 (PIMF)

F-FTP Cat6 (PIMF)

F-FTP Cat6 4xAWG23 PIMF (pairs in metal foil) Constructie...


LiY(st)Y

LiY(st)Y

Cablu de semnal flexibil, ecranat cu folie din Al. dublat...


T-VHH 2G 62,5/125 (MM)

T-VHH 2G 62,5/125 (MM)

Cablu de fibra optica cu doua fibre multimod "tight ...


Siguranta Tripolara 50A

Siguranta Tripolara 50A

Intrerupator automat tripolar, de 50A,  de protectie...


Cutie Terminala - 10-30 Perechi Cu

Cutie Terminala - 10-30 Perechi Cu Vizor

Cutie telefonica terminala de interior de 10 / 20 / 30 pe...