Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


UPS GTEC SERIA LIBRA PRO

UPS GTEC SERIA LIBRA PRO

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Cleste Dezizolat Reglabil

Cleste Dezizolat Reglabil

Cleste reglabil pentru dezizolat diferite tipuri de condu...


Atenuator LC UPC 10 dB

Atenuator LC UPC 10 dB

Atenuator LC UPC de 10 decibeli.

...

Intrerupator Cap Scara LED

Intrerupator Cap Scara LED

Intrerupator cap scara, simplu cu LED.

...

Alcool etilic tehnic

Alcool etilic tehnic

Alcool etilic de uz industrial - pentru degresare / curat...


Siguranta Pol+Nul 32A

Siguranta Pol+Nul 32A

Intrerupator automat, de 32A,  de protectie impotriv...


Bara echipotential

Bara echipotential

Bara echipotentiala ( bara de impamantare ) pentru rack s...


CSYEAbY

CSYEAbY

Cablu de semnalizare ecranat cu izolatie si manta din PVC...


Canal Cablu PVC 25x16mm

Canal Cablu PVC 25x16mm

Canal din PVC, cu dimensiuni 25x16mm, pentru protectia si...


Intrerupator Diferential 25A

Intrerupator Diferential 25A

Dispozitiv de protectie de 25A impotriva curentilor erona...


Siguranta Monopolara 25A

Siguranta Monopolara 25A

Intrerupator de 25A automat de protectie impotriva curent...


CSYEAbYF

CSYEAbYF

Cablu de semnalizare ecranat cu izolatie si manta din PVC...


RG6 U4 - 75 Ohmi

RG6 U4 - 75 Ohmi

Cablu coaxial 75 Ohmi; izolatie polietilena celulara (exp...


MHF

MHF

Conductor flexibil din cupru cu izolatie din polietilena ...


Raft Fix 600mm

Raft Fix 600mm

Raft Fix cu adancime de 600mm pentru cabinet (RACK) de 19...


UPS GTEC SERIA AP160N

UPS GTEC SERIA AP160N

AP160N este o unitate UPS monofazata de tip "on line...


FTP Cat.5e Autopurtat 4xAWG24

FTP Cat.5e Autopurtat 4xAWG24
Cablu de date cat.5e autopurtat ecranat cu folie de aluminiu...

Set Surubelnite Izolate - 1000V - 6

Set Surubelnite Izolate - 1000V - 6 Piese

Set de 6 surubelnite izolate pentru instalatii electrice ...


Banda adeziva transparenta 50mm

Banda adeziva transparenta 50mm

Banda adeziva pentru ambalaj transparenta. Latime - 50mm....


Patch Cord FC/PC-SC/APC, SM, DX

Patch Cord FC/PC-SC/APC, SM, DX
Patch cord fibra optica single mode, duplex (doua cai), cu c...

UTP Cat.6 4xAWG23

UTP Cat.6 4xAWG23
Cablu de date cat.6 neecranat, cu perechi torsadate si separ...

Sina DIN 35mm

Sina DIN 35mm

Sina DIN ( omega ) 35mm din tabla zincata pentru fixarea ...