Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Modul Sina Suport pt. Reglete Krone

Modul Sina Suport pt. Reglete Krone

Suport sina din otel inoxidabil pentru reglete Krone disp...


Pigtail FC/PC, SM

Pigtail FC/PC, SM

Pigtail (conector la un singur capat) fibra optica single...


Baterie 3R12 - 4,5V

Baterie 3R12 - 4,5V

Baterie zinc-carbon tip 3R12 de 4,5V.

...

P6SMB39A

P6SMB39A
...

Cleste Sertizat 6C HT 2096C

Cleste Sertizat 6C HT 2096C

Cleste de sertizat pentru mufe RJ12 (

Diblu + Holtzsurub 5x30mm

Diblu + Holtzsurub 5x30mm

Diblu cu holtzsurub (cu cap inecat) cu diametru de 5mm si...


Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, SX

Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, SX

Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura c...


RG11 U4 - 75 Ohmi

RG11 U4 - 75 Ohmi

Cablu coaxial 75Ohmi; izolatie polietilena celulara (expa...


Siguranta Monopolara 32A

Siguranta Monopolara 32A

Intrerupator de 32A automat de protectie impotriva curent...


UPS GTEC SERIA AP160N

UPS GTEC SERIA AP160N

AP160N este o unitate UPS monofazata de tip "on line...


Tija filetata

Tija filetata

Tija filetata Din 975, lungime 1000mm. Disponibila cu fil...


UPS GTEC SERIA "MUST 10-400"

UPS GTEC SERIA "MUST 10-400"

MUST 10-400 este o unitate UPS modulara, scalabila, cu te...


Cleste Taiat Cupru

Cleste Taiat Cupru

Cleste pentru taierea cablurilor din cupru.

...

UPS GTEC SERIA ZP120N

UPS GTEC SERIA ZP120N

ZP120N este o unitate UPS monofazata de tip "on line...


Priza Telefonica 4 Contacte cu Suru

Priza Telefonica 4 Contacte cu Suruburi

Priza telefonica cu 4 contacte (2 linii telefonice) compa...


Doza Derivatie 118x96x50mm

Doza Derivatie 118x96x50mm

Doza pentru derivatie cu dimensiuni 118x96x50mm si fara h...


Spray L-15

Spray L-15

Spray L-15 - alcool izopropilic 400ml. Se foloseste pentr...


Suport Monitor 14"

Suport Monitor 14"

Suport pentru monitor de 14" pentru cabinet (RACK) 1...


Rack Deschis 19"/26U/600x1000

Rack Deschis 19"/26U/600x1000

Dulap Rack Deschis 19" cu 26 de unitati, latime de 6...


Holtzsurub tip C

Holtzsurub tip C

Holtzsurub tip C (carlig tip inel deschis cu filet pentru...


Doza Aparat - 2 Posturi

Doza Aparat - 2 Posturi

Doza pentru aparat , cu dimensiuni 70x70x50mm si distanta...