Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Cutie distributie FO 12 fibre echipata

Cutie distributie FO 12 fibre echip

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Colier Plastic 160x2.5mm

Colier Plastic 160x2.5mm

Colier din plastic cu lungime si grosime de 160x2.5mm pen...


Colier Plastic 200x3.6mm

Colier Plastic 200x3.6mm

Colier din plastic cu lungime si grosime de 200x3.6mm pen...


TU2YL2Y

TU2YL2Y

Cablu telefonic subteran (canalizatie), urban (local) cu ...


TC2Y(st)EYR

TC2Y(st)EYR

Cablu telefonic de interior cu una sau mai multe perechi ...


Tablou Electric 24 Module

Tablou Electric 24 Module

Tablou electric cu 24 intrari, putere de dispersie de 25W...


Siguranta Pol+Nul 6A

Siguranta Pol+Nul 6A

Intrerupator automat, de 6A,  de protectie impotriva...


Colier Plastic 290x4.8mm

Colier Plastic 290x4.8mm

Colier din plastic cu lungime si grosime de 290x4.8mm pen...


Intrerupator Diferential 20A

Intrerupator Diferential 20A

Dispozitiv de protectie de 20A impotriva curentilor erona...


Siguranta Monopolara 16A

Siguranta Monopolara 16A

Intrerupator de 16A automat de protectie impotriva curent...


Canal Cablu PVC 40x16mm

Canal Cablu PVC 40x16mm

Canal din PVC, cu dimensiuni 40x16mm, pentru protectia si...


Cutie Terminala - 30 Perechi + Suru

Cutie Terminala - 30 Perechi + Suruburi

Cutie terminala de interior de 30 perechi pentru telefoni...


Catarama de inox 20mm

Catarama de inox 20mm

Catarama de inox pentru banda inox de 0,7x20mm.

...

Sina DIN 35mm

Sina DIN 35mm

Sina DIN ( omega ) 35mm din tabla zincata pentru fixarea ...


Sonerie Moeller

Sonerie Moeller

Sonerie Moeller...

...

RG213 U - 50 Ohmi

RG213 U - 50 Ohmi

Cablu coaxial 50 Ohmi; izolatie (dielectric) polietilena;...


Patch Cord LC/PC-LC/PC, SM, SX

Patch Cord LC/PC-LC/PC, SM, SX

Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura c...


Unitate 6xVentilatoare + Termostat

Unitate 6xVentilatoare + Termostat

Unitate ventilare pentru RACK-uri prevazuta cu 6 ventilat...


SIAF

SIAF

Conductor flexibil din cupru cu izolatie din cauciuc sili...


RG6 U6 H - 75 Ohmi

RG6 U6 H - 75 Ohmi

Cablu coaxial 75 Ohmi; izolatie polietilena celulara (exp...


Intrerupator Diferential 10A

Intrerupator Diferential 10A

Dispozitiv de protectie de 10A impotriva curentilor erona...


Banda izolatoare 50mm x 20m

Banda izolatoare 50mm x 20m

Banda adeziva electroizolanta din PVC pentru aplicatii in...