Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 








Care sunt noutatile?

Siguranta Tripolara 25A

Siguranta Tripolara 25A

Intrerupator automat tripolar, de 25A,  de protectie...


Casca Operator cu Microfon

Casca Operator cu Microfon

Casca operator cu brat microfon rabatabil pentru telefoni...


Cleste Sertizat 6C HT 2096C

Cleste Sertizat 6C HT 2096C

Cleste de sertizat pentru mufe RJ12 (

Prelungitor 3 Prize - 3m

Prelungitor 3 Prize - 3m

Prelungitor cu 3 prize cu lungime de 3m.

...

Bulon M16x300 cu piulita

Bulon M16x300 cu piulita

Bulon M16x300 / filet 90mm, cu piulita. La cerere se poat...


Cordon Telefonic Spiralat Modular

Cordon Telefonic Spiralat Modular

Cordon telefonic spiralat scurt cu conectori 4P4C la ambe...


Sertar Mobil 1U

Sertar Mobil 1U

Sertar Mobil 1U pentru cabinet (RACK) 19", pentru ta...


Canal Cablu PVC 120x60mm

Canal Cablu PVC 120x60mm

Canal din PVC, cu dimensiuni 120x60mm, pentru protectia s...


Surubelnita Dreapta 180mm

Surubelnita Dreapta 180mm

Surubelnita cu lungime de 180mm pentru suruburi cu sant d...


Rack 19"/36U/600x600

Rack 19"/36U/600x600

Dulap Rack 19" cu 36 unitati si adancime 600mm, usa ...


Patch Cord FC/PC-SC/PC, SM, DX

Patch Cord FC/PC-SC/PC, SM, DX

Patch cord fibra optica single mode, duplex (doua cai), c...


Ventilator 220V C.A.

Ventilator 220V C.A.

Ventilator 220V C.A.  pentru RACK-uri. Dimensiuni 12...


Intrerupator Diferential 20A

Intrerupator Diferential 20A

Dispozitiv de protectie de 20A impotriva curentilor erona...


Cleste Sertizat 4P HT 2094C

Cleste Sertizat 4P HT 2094C

Cleste de sertizat pentru mufe 4P4C (4 poli 4 contacte) s...


Catarama de inox 20mm

Catarama de inox 20mm

Catarama de inox pentru banda inox de 0,7x20mm.

...

MYYUP

MYYUP

Cablu flexibil plat cu manta de protectie pentru "ut...


TU2YfsL2YA

TU2YfsL2YA

Cablu telefonic autopurtat urban (local) cu izolatie din ...


Spray L-15

Spray L-15

Spray L-15 - alcool izopropilic 400ml. Se foloseste pentr...


TU2Y2YL2Y

TU2Y2YL2Y

Cablu telefonic subteran (canalizatie), urban (local) cu ...


Patch Panel FO SC DX 12 porturi

Patch Panel FO SC DX 12 porturi

Patch Panel FO SC DX 12 porturi, 19", 1U, neechipat....


Cutie Terminala Modulara - 10-20 Pe

Cutie Terminala Modulara - 10-20 Perechi

Cutie terminala modulara de interior. Se pot monta mai mu...