Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Cabluri si Conductori » Cabluri de Semnal si Alarma » LiYCY TP





LiYCY TP



Cablu de semnal flexibil, ecranat cu tresa impletita din cupru stanat. Conductori multifilari din cupru izolati in PVC, organizati in perechi torsadate si cu manta din PVC. Marcare conductori conf. DIN 47100.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Thursday, 03. April 2008.
Comentarii