Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Materiale pentru Jonctiuni » Manson UC 3-5





Manson UC 3-5



Manson mecanic universal UC 3-5 cu posibilitate de redeschidere (vizitare) pentru cabluri telefonice. Acest tip de manson este prevazut cu borna de impamantare si poate fi folosit atat la suprafata cat si subteran. Mansonul contine toate accesoriile de montaj mai putin conectorii fir la fir.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Friday, 17. July 2009.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Priza Telefonica 12 Contacte cu Suruburi

Priza Telefonica 12 Contacte cu Sur



Conector IDC cu gel 2 fire

Conector IDC cu gel 2 fire



Banda Dublu Adeziva

Banda Dublu Adeziva



Priza Telefonica 4C Mini

Priza Telefonica 4C Mini



Caseta Protectie Supratensiuni RS80174

Caseta Protectie Supratensiuni RS80



Rregleta Quante cu deconectare

Rregleta Quante cu deconectare