Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Accesorii Telecomunicatii » Marcare Localizare Semnalizare » Marcator Inelar





Marcator Inelar



Marcatorul inelar cu rezonanta electromagnetica avand diametrul de 225mm pentru a produce un camp electromagnetic reflectat de intensitate mai mare dacat marcatorii traditionali, pentru o mai usoara detectie cu dispozitivul de local;izare. Pot fi localizati cu usurinta pana la o adancime de 1,8m. Se utilizeaza pentru marcarea  punctelor de jonctiune sau de schimbare de directie a traseelor de cabluri subterane, cat si de-a lungul traseului la distante prestabilite. La ingropare, acest marcator trebuie pozitionat in plan orizontal pentru a avea eficienta maxima. Durata de viata estimativa: 50 ani.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Friday, 24. October 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Spray Scotch 1601

Spray Scotch 1601



Printer etichete Dymo Letra Tag XR

Printer etichete Dymo Letra Tag XR



RG6 U4 - 75 Ohmi

RG6 U4 - 75 Ohmi



Suport clema cap linie

Suport clema cap linie



Cleste Presat Conectori Gel

Cleste Presat Conectori Gel



Colier etichetare cablu

Colier etichetare cablu