Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-SC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » RACK-uri si Accesorii » Accesorii » Organizator Cabluri





Organizator Cabluri



Organizator de cabluri fara capac, fara iesire la partea frontala, metalic, care ocupa doar 1 unitate din RACK.




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Tuesday, 09. September 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Raft Fix 800mm

Raft Fix 800mm



Rack 19"/16U/600x800

Rack 19"/16U/600x800



Sina 800mm

Sina 800mm



Bara Alimentare 9 Prizex220V

Bara Alimentare 9 Prizex220V



Panou Gol

Panou Gol



Copex Negru 16mm

Copex Negru 16mm