Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


UPS GTEC SERIA AP160N

UPS GTEC SERIA AP160N

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Patch Cord-uri si Pigtail-uri » Patch Cord Fibra Optica » Patch Cord E2000/APC-E2000/APC, SM, DX





Patch Cord E2000/APC-E2000/APC, SM, DX



Patch cord fibra optica single mode, duplex (doua cai), cu conectori E2000/APC la ambele capete. Lungime: 3m, 5m, 15m




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Tuesday, 02. September 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Banda izolatoare temflex  0,15x15mm-25m

Banda izolatoare temflex 0,15x15mm



Cleste Taiat Cupru

Cleste Taiat Cupru



ACYY

ACYY



Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, SX

Patch Cord SC/PC-SC/PC, SM, SX



ACYYF

ACYYF



Canal Cablu PVC 16x16mm

Canal Cablu PVC 16x16mm