Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 10m

Patch Cord multi mode LC/PC-LC/PC 1

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Patch Cord-uri si Pigtail-uri » Patch Cord Fibra Optica » Patch Cord FC/PC-SC/APC, SM, DX





Patch Cord FC/PC-SC/APC, SM, DX



Patch cord fibra optica single mode, duplex (doua cai), cu conectori FC/PC la un capat si SC/APC la celalalt. Lungime: 20m


Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Tuesday, 02. September 2008.
Comentarii