Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


ODF pt. 6 fibre MM echipata

ODF pt. 6 fibre MM echipata

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 3C + Suruburi

Priza Telefonica 3C + Suruburi

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Patch Cord-uri si Pigtail-uri » Patch Cord Fibra Optica » Patch Cord LC/PC-SC/PC, MM, DX





Patch Cord LC/PC-SC/PC, MM, DX



Patch cord fibra optica multi mode, duplex(doua cai), cu conectori LC/PC la un capat si SC/PC la celalalt. Lungime: 5m, 10m




Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Monday, 01. September 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Patch Cord LC/PC-SC/APC, SM, SX

Patch Cord LC/PC-SC/APC, SM, SX



Patch Cord LC/PC-LC/PC, MM, DX

Patch Cord LC/PC-LC/PC, MM, DX



Patch Cord LC/PC-SC/PC, MM, SX

Patch Cord LC/PC-SC/PC, MM, SX