Limbi:

RomanaEnglish




Cos produse:

0 produse




Cautare rapida

Folositi cuvinte-cheie ca sa gasiti produsul pe care il cautati.

Cautare Avansata

Categorii


Informatii


Contact

  • E-Mail: grigodin@gmail.com
  • Telefon: +40 21 4349 031
  • Fax: +40 21 4348 932
  • Mobil: +40 723 843 480

Care sunt noutatile ?


Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC 10m

Patch Cord single mode LC/PC-FC/PC

Lichidare Stoc


Priza Telefonica 4 Contacte

Priza Telefonica 4 Contacte

Cele Mai Vizionate


Newsletter

 

Grigodin » Patch Cord-uri si Pigtail-uri » Patch Cord Fibra Optica » Patch Cord SC/APC-SC/APC, SM, SX





Patch Cord SC/APC-SC/APC, SM, SX



Patch cord fibra optica single mode, simplex (o singura cale), cu conectori SC/APC la ambele capete. Lungime: 3m, 6m, 10m


Acest produs a fost adaugat in catalogul nostru la data de Monday, 01. September 2008.
Comentarii  
Clientii care au cumparat acest produs, au optat de asemenea si pentru urmatoarele produse, in comenzile lor


Canal Cablu PVC 40x16mm

Canal Cablu PVC 40x16mm



Colier Plastic 200x3.6mm

Colier Plastic 200x3.6mm



Doza Derivatie 120x80x50mm

Doza Derivatie 120x80x50mm



Sonerie telefonica auxiliara

Sonerie telefonica auxiliara



Banda izolatoare temflex  0,15x15mm-25m

Banda izolatoare temflex 0,15x15mm



Cleste Taiat Cupru

Cleste Taiat Cupru